zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 czerwca 2024

Opeth wyda "In Cauda Venenum"

23.05.2019 09:24  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Opeth zapowiedział premierę swojego trzynastego longplaya studyjnego, zatytułowanego "In Cauda Venenum". Wydawnictwo ukaże się pod koniec 2019 roku za sprawą Moderbolaget i Nuclear Blast.

Materiał na "In Cauda Venenum" zarejestrowany został w dwóch wersjach: szwedzkojęzycznej i anglojęzycznej. Sesja nagraniowa miała miejsce w "Park Studios" w Sztokholmie w 2018 roku.

Lista utworów:

1. Livet's Tradgard / Garden of Earthly Delights (Intro)
2. Svekets Prins / Dignity
3. Hjartat Vet Vad Handen Gor / Heart In Hand
4. De Narmast Sorjande / Next of Kin
5. Minnets Yta / Lovelorn Crime
6. Charlatan
7. Ingen Sanning Ar Allas / Universal Truth
8. Banemannen / The Garroter
9. Kontinuerlig Drift / Continuum
10. Allting Tar Slut / All Things Will Pass

Dyskografię Opeth zamyka koncertowy album "Garden Of The Titans: Live At Red Rocks Amphitheatre", ukazał się on 2 listopada 2018 roku za sprawą Moderbolaget Records i Nuclear Blast. Na wydawnictwie znalazł się zapis z występu zespołu w "Red Rocks Amphitheatre" w Denver. Koncert miał miejsce 11 maja 2017 roku. Miksami zajął się David Castillo, okładkę przygotował Travis Smith.

Przypominamy, że Opeth wystąpi na trzeciej edycji "Prog In Park" w Warszawie, obok Dream Theater, Fisha, Alcest, Richiego Kotzena, Haken, Soen, Tesseract, Sermon i Bright Ophidia. Wydarzenie odbędzie się na terenie klubu "Progresja Music Zone" w dniach 12 i 13 lipca 2019 roku.

Pierwszego dnia "Prog In Park" - 12 lipca 2019 roku - zagrają Opeth, Fish, Alcest, Tesseract i Sermon. Na drugi dzień zaplanowano występ Dream Theater, Richiego Kotzena, Soen, Haken i Bright Ophidia.

Dostępne są karnety w cenie 379 zł oraz bilety na pojedyncze dni w cenie 189 zł za dzień pierwszy i 239 zł za dzień drugi.

Komentarze
Dodaj komentarz »