zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 19 maja 2024

Cochise przed Godsmack w Krakowie

22.05.2019 18:10  autor: Verghityax, źródło: Metal Mind Productions

Cochise - grupa Pawła Małaszyńskiego - wystąpi w charakterze gościa specjalnego przed Godsmack w Krakowie. Wydarzenie odbędzie 12 czerwca 2019 roku w klubie "Studio" w Krakowie.

Cochise promować będzie "Swans And Lions", piąty longplay studyjny w swoim dorobku. Jego premiera miała miejsce 16 marca 2018 roku pod egidą Metal Mind Productions. To także pierwsze dokonanie formacji z bębniarzem Adamem "Argonem" Galewskim. Partie perkusyjne zarejestrowane zostały w białostockim "Hertz Studio", pozostałe instrumenty i wkokal muzycy nagrali w studio producenta Daniela Baranowskiego.

Godsmack przyjedzie do Polski w ramach trasy promującej "When Legends Rise" - siódmy longplay studyjny w dorobku grupy. Na płycie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji, które muzycy zarejestrowali w swoim studio w Derry w New Hampshire. Produkcją zajęli się Erik Ron i Sully Erna. W utworze "Under Your Scars" zagrały bułgarskie instrumentalistki: wiolonczelistka Irina Chirkova i skrzypaczka Zvezdelina Haltakova. Premiera "When Legends Rise" odbyła się 27 kwietnia 2018 roku pod egidą BMG.

Godsmack powstał w 1995 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Sully Erny. Od początku działalności towarzyszy mu basista Robbie Merrill. W ciągu dwudziestu trzech lat działalności kapela wypuściła siedem longplayów studyjnych i jeden koncertowy.

Bilety na krakowski koncert Godsmack wyprzedały się.

Tagi: Cochise, Godsmack
Komentarze
Dodaj komentarz »