zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 kwietnia 2021

Full of Hell udostępnia całą zawartość "Weeping Choir"

29.05.2019 15:32  autor: Verghityax, źródło: Relapse Records

Amerykanie z Full of Hell udostępnili całą zawartość swojego ostatniego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Weeping Choir". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 17 maja 2019 roku za sprawą Relapse Records.

Składający się z jedenastu kompozycji materiał zarejestrowany został pod okiem Kurta Ballou. Za mastering odpowiada Brad Boatright. Do przygotowania okładki zespół ponownie zaangażował Marka McCoya.

Lista utworów:

1. Burning Myrrh
2. Haunted Arches
3. Thundering Hammers
4. Rainbow Coil
5. Aria of Jeweled Tears
6. Downward
7. Armory of Obsidian Glass
8. Silmaril
9. Angels Gather Here
10. Ygramul the Many
11. Cellar of Doors

Full of Hell powstał w 2009 roku. W jego skład weszli Spencer Hazard na gitarze, Dave Bland na perkusji, Dylan Walker na wokalu i Brandon Brown na basie. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka kwartetu, zatytułowana "The Inevitable Fear of Existence".

Od tego czasu zespół nagrał cztery longplaye studyjne, trzy koncertowe, dwie kolejne EP-ki i kilka splitów. Prócz tego współpracował wielokrotnie z Merzbow, czego owocem były albumy "Full of Hell - Merzbow", "Sister Fawn" i "One Day You Will Ache Like I Ache", a także stworzony wspólnymi siłami z The Body "Ascending a Mountain of Heavy Light".

Przypominamy, że Full of Hell odwiedzi Polskę w ramach letniej trasy koncertowej po Europie. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 7 lipca 2019 roku w klubie "Pogłos" w Warszawie.

7.07 - Warszawa, "Pogłos"
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Full of Hell
Komentarze
Dodaj komentarz »