zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 1 czerwca 2020

Equilibrium i Lord of the Lost na koncercie w Krakowie

29.05.2019 12:23  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Equilibrium, Lord of the Lost i Nailed to Obscurity wyruszą wspólnie w trasę "Renegades Tour 2020". W jej ramach w Polsce zaplanowano jeden koncert. Odbędzie się on 29 stycznia w klubie "Kwadrat" w Krakowie.

Folkmetalowcy z Equilibrium nadal promują swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Armageddon". Jego premiera miała miejsce 12 sierpnia 2016 roku w barwach Nuclear Blast. Lider i główny kompozytor formacji, Rene Berthiaume, jest odpowiedzialny za wszystkie nagrania. Czuwał on również nad produkcją i miksami. Za mastering odpowiada Maor Appelbaum. Szatę graficzną po raz kolejny wykonała Skadi Rosehurst, która od 2019 roku pełni rolę klawiszowca grupy.

Lord of the Lost promować będzie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "Thornstar". Album trafił do sprzedaży 3 sierpnia 2018 roku pod egidą Napalm Records.

Lord of the Lost rozpoczął działalność w 2007 roku jako solowy projekt wokalisty i gitarzysty Chrisa Harmsa. Wkrótce muzyk zaangażował do współpracy swoich przyjaciół z Hamburga, aby móc odgrywać materiał na żywo. Debiutancki longplay grupy, pt. "Fears", ujrzał światło dzienne w 2010 roku.

Nailed to Obscurity ponownie odwiedzi Polskę z "Black Frost". Jest to czwarty longplay studyjny w dorobku formacji. W celu zarejestrowania materiału, składającego się z siedmiu kompozycji, muzycy powrócili do "Woodshed Studio", gdzie powstał ich poprzedni album, pt. "King Delusion". Do produkcji ponownie zaangażowany został V. Santura z Triptykon. Okładkę przygotował Santiago Caruso.

29.01.2020 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »