zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 7 maja 2021

Lordi na "Pol'and'Rock Festival 2019"

19.06.2019 09:28  autor: Verghityax, źródło: polandrockfestival.pl

Do grona zespołów, które zaprezentują się na "Pol'and'Rock Festival 2019", dołączyła fińska grupa Lordi. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 1 do 3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Lordi promuje obecnie swój dziewiąty longplay studyjny, zatytułowany "Sexorcism". Jego premiera miała miejsce 25 maja 2018 roku za sprawą AFM Records. Składający się z trzynastu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Finnvox Studios" w Helsinkach. Sesja nagraniowa rozpoczęła się w październiku 2017 roku i dobiegła końca dwa miesiące później.

W marcu 2019 roku basista Ox poinformował, że postanowił rozstać się z zespołem po czternastu latach współpracy. Muzyk zagra z Lordi jeszcze serię letnich koncertów festiwalowych, po czym jego miejsce zajmie nowy basista.

Wcześniej swój udział w "Pol'and'Rock Festival 2019" potwierdzili Skunk Anansie, Testament, Prophets of Rage, Ziggy Marley, Black Stone Cherry, Gogol Bordello, Crystal Fighters, Avatar, Decapitated, Acid Drinkers, Cyrk Deriglasoff, Kult, The Casualties, Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Krzysztof Zalewski, Horskh, Bokka, Gooral, Daria Zawiałow, Tulia, Pablopavo i Ludziki, The Adicts, Moskwa, Dr. Misio, Perturbator, Crossfaith, Witek Muzyk Ulicy, Dub FX, Renata Przemyk, GaGa / Zielone Żabki, Sidney Polak, Ralph Kamiński i Kwiat Jabłoni.

Komentarze
Dodaj komentarz »