zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 3 grudnia 2021

Aura Noir prezentuje "Belligerent 'Til Death"

8.07.2019 09:41  autor: Verghityax, źródło: revolvermag.com

Norweska grupa Aura Noir wypuściła singiel "Belligerent 'Til Death". Znajdzie się on na 7-calowej płycie winylowej, która dołączona będzie do książki "Defenders of the Faith: The Heavy Metal Photography of Peter Beste". Premiera wydawnictwa planowana jest na 10 września 2019 roku.

Peter Beste to amerykański fotograf, specjalizujący się w dokumentowaniu różnych subkultur. Jego debiutancka książka, pt. "True Norwegian Black Metal", ukazała się w 2008 roku. Tematem przewodnim "Defenders of the Faith: The Heavy Metal Photography of Peter Beste" są katany oraz zdobiące je ekrany i naszywki.

Aura Noir promuje obecnie "Aura Noire", swój szósty longplay studyjny i pierwszy nagrany po sześciu latach milczenia. Ścieżki perkusyjne zarejestrowane zostały w "Fias Co Studios", gitarowe w "Soundscape Studio", basowe w "Distasteful Fetter Studios", a wokalne w "Bepleddet Studios". Wydawnictwo ujrzało światło dzienne 27 kwietnia 2018 roku pod banderą Indie Recordings.

Aura Noir to weterani norweskiej sceny metalowej, grający mieszankę black i thrash metalu. Zespół ma w dyskografii EP-kę i sześć longplayów studyjnych.

Tagi: Aura Noir
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Aura Noir prezentuje "Belligerent 'Til Death"
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2019-07-12 22:20:12 | odpowiedz | zgłoś
Aż sprawdziłem, co to są ekrany. Jestem za mało true ;)