zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 20 listopada 2019

Ghost, All Them Witches i Tribulation w "Spodku"

9.07.2019 09:02  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Formacje Ghost, All Them Witches i Tribulation wyruszą w trasę koncertową pod szyldem "The Ultimate Tour Named Death". Jedyny występ w Polsce odbędzie się 30 listopada 2019 roku w katowickim "Spodku".

Ghost, Warszawa 21.04.2017, fot. Justyna Kamińska
Ghost, Warszawa 21.04.2017, fot. Justyna Kamińska

Ghost przyjedzie do Polski z "Prequelle", swoim czwartym longplayem studyjnym, który ukazał się 1 czerwca 2018 roku nakładem Loma Vista Recordings. Zawartość krążka to dziesięć kompozycji, jakie muzycy zarejestrowali pod okiem Toma Dalgety. Za miksy odpowiada Andy Wallace. Okładkę przygotował Zbigniew Bielak, wieloletni współpracownik zespołu.

W kwietniu 2018 roku trzeciego Papę Emeritusa zastąpił Cardinal Copia.

W sierpniu 2017 roku Tobias Forge oznajmił publicznie na antenie szwedzkiej radiostacji P1, że to on wykreował Ghost i postać Papy Emeritusa, w którą wcielał się na scenie. Kilka miesięcy wcześniej - w kwietniu 2017 roku - byli członkowie Ghost pozwali Tobiasa Forge o nieuczciwy podział zysków z tytułu sprzedaży płyt i koncertów.

Amerykanie z All Them Witches ponownie odwiedzą Polskę z "ATW", swoim piątym longplayem studyjnym. Premiera płyty miała miejsce 28 września 2018 roku. Materiał zarejestrowany został w kwietniu 2018 roku. Wkrótce po sesji muzycy poinformowali, że klawiszowiec i współzałożyciel formacji, Allan Van Cleeve, postanowił się z nimi rozstać. Jego miejsce zajął Jonathan Draper.

All Them Witches powstał w 2012 roku w Nashville. W skład grupy weszli Charles Michael Parks, Jr. na wokalu, gitarze i basie, Ben McLeod na gitarze, Robby Staebler na perkusji i Allan Van Cleave na klawiszach. Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzał debiutancki album kwartetu, zatytułowany "Our Mother Electricity".

We wrześniu 2017 roku muzycy Tribulation rozpoczęli pracę nad swoim czwartym longplayem studyjnym. Partie perkusyjne zarejestrowane zostały w "Soundtrade Studios", pozostałe instrumenty w "Studio Cobra", produkcją materiału zajął się Martin Ehrencrona. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięła Anna Von Hausswolff. Rezultat pracy zespołu, pt. "Down Below", trafił do sprzedaży 26 stycznia 2018 roku pod egidą Century Media Records.

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 11 lipca o godzinie 11:00 i potrwa do 12 lipca do godziny 10:00. Bilety trafią do regularnej sprzedaży 12 lipca o godzinie 11:00.

Komentarze
Dodaj komentarz »