zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 16 kwietnia 2021

Sunworm udostępnia "Unconscious Construct"

10.07.2019 19:02  autor: Verghityax, źródło: profil Sunworm na Facebooku

Eksperymentalny zespół Sunworm udostępnił całą zawartość swojego debiutanckiego albumu studyjnego, zatytułowanego "Unconscious Construct".

Składający się z czterech kompozycji materiał zarejestrowany został w lutym 2018 roku w "Highwave Studio" w Gdyni. Sesja nagraniowa odbyła się "na setkę" i była całkowicie improwizowana. Miksami i masteringiem zajął się Jan Galbas, gitarzysta i klawiszowiec grupy.

Lista utworów:

1. Prima Matra
2. Static Void
3. Continued Fraction
4. 0x323236

Sunworm powstał w 2014 roku. W skład zespołu weszli Jan Galbas z nieistniejącego już Ampacity, Matteo Bassoli z Me And That Man, Artur Krychowiak z Nowej Ziemi i Konrad Ciesielski z Blindead.

Przypominamy, że Sunworm zagra na pierwszej edycji "Helliad Fest". Wydarzenie odbędzie się w dniach 23 i 24 sierpnia 2019 roku w klubie "Ucho" oraz na terenie "Parku Kolibki". Na festiwalu wystąpią również Satyricon, Decapitated, Blindead, Obscure Sphinx, Blaze of Perdition, Belzebong, Slagmaur, Entropia, In Twilight's Embrace, Thaw, Thy Disease, Desolator, Nightrun87 i Batushka.

Bilety na "Helliad Fest" nabyć można w cenie 64 zł (bilet jednodniowy na 23 sierpnia), 189 zł (bilet jednodniowy na 24 sierpnia) i 219 zł (karnet).

Komentarze
Dodaj komentarz »