zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lipca 2020

Sick of It All, Comeback Kid i Cancer Bats w Krakowie

12.07.2019 12:46  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Formacje Sick of It All, Comeback Kid i Cancer Bats wyruszą razem w europejską trasę koncertową pod szyldem "Dragon Fire Tour". Jedyny występ w Polsce odbędzie się 9 listopada 2019 roku w klubie "Kwadrat" w Krakowie.

Sick of It All promować będzie swój dwunasty longplay studyjny, pt. "Wake the Sleeping Dragon!". Trafił on do sprzedaży 2 listopada 2018 roku. Materiał muzycy nagrali pod okiem Jerry'ego Farleya. Miksami i masteringiem zajął się Tue Madsen. Okładkę wykonał wieloletni współpracownik Ernie Parada. W sesji gościnnie udział wzięli Tim McIlrath z Rise Against i Chuck Ragan z Hot Water Music.

Kanadyjski Comeback Kid nadal ogrywa "Outsider". Jest to szósty longplay studyjny w dorobku formacji. Na płycie znalazło się trzynaście autorskich kompozycji. W trzech z nich wystąpili zaproszeni goście: Devin Townsend, Chris Cresswell z The Flatliners oraz Northcote. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 8 września 2017 roku za sprawą Nuclear Blast.

Dyskografię Cancer Bats zamyka "The Spark That Moves". Na potrzeby albumu Kanadyjczycy przygotowali jedenaście autorskich kompozycji, które zarejestrowali w studiu "Private Ear" pod okiem JP Petersa. Miksami zajął się Eric Ratz, który współpracował już z formacją przy albumach "Hail Destroyer", "Bears, Mayors, Scraps & Bones" i "Dead Set On Living". W utworze "Winterpeg" gościnnie zaśpiewał Chris Hannah z grupy Propagandhi. Premiera odbyła się 20 kwietnia 2018 roku za sprawą należącej do kapeli wytwórni Bat Skull Records.

9.11 - Kraków, "Kwadrat"
Bilety: 90 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »