zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 27 stycznia 2021

Wideo z tekstem do utworu "Faith" Ghost

12.07.2019 15:45  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Ghost zaprezentował wideo z tekstem do utworu "Faith", pochodzącego z ostatniego albumu studyjnego zespołu, zatytułowanego "Prequelle". Za realizację obrazu odpowiada Zev Deans.

"Prequelle" to czwarty longplay studyjny w dorobku Ghost. Ukazał się on 1 czerwca 2018 roku nakładem Loma Vista Recordings. Zawartość krążka to dziesięć kompozycji, które muzycy zarejestrowali pod okiem Toma Dalgety'ego. Za miksy odpowiada Andy Wallace. Okładkę przygotował Zbigniew Bielak, wieloletni współpracownik zespołu.

W kwietniu 2018 roku trzeciego Papę Emeritusa zastąpił Cardinal Copia.

W sierpniu 2017 roku Tobias Forge oznajmił publicznie na antenie szwedzkiej radiostacji P1, że to on wykreował Ghost i postać Papy Emeritusa, w którą wcielał się na scenie. Kilka miesięcy wcześniej - w kwietniu 2017 roku - byli członkowie Ghost pozwali Tobiasa Forge o nieuczciwy podział zysków z tytułu sprzedaży płyt i koncertów.

Przypominamy, że Ghost wyruszy w europejską trasę koncertową pod szyldem "The Ultimate Tour Named Death", Szwedom towarzyszyć będą formacje All Them Witches i Tribulation. Jedyny występ w Polsce odbędzie się 30 listopada 2019 roku w katowickim "Spodku". Wcześniej, 21 sierpnia, Ghost wraz z Bokassą supportować będzie Metallikę na warszawskim "Stadionie Narodowym".

Komentarze
Dodaj komentarz »