zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 26 października 2020

MuN i Stonerror na "Soulstone Gathering Warm Up"

30.07.2019 12:28  autor: Verghityax, źródło: Soulstone Gathering

Do składu "Soulstone Gathering Warm Up" dołączyły formacje MuN i Stonerror. Wcześniej swój udział potwierdziły Ufomammut, Church of Misery, Minetaur i Weedcraft. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12 i 13 października 2019 roku w klubie "Zet Pe Te" w Krakowie.

Wrocławski MuN przyjedzie z materiałem ze swojego drugiego albumu studyjnego, zatytułowanego "Opia". Premiera wydawnictwa odbyła się 18 marca 2018 roku. W celu zarejestrowania materiału zespół powrócił w lutym 2018 roku do "Jupiter Ranch Studio". Muzycy nagrali pięć autorskich utworów pod okiem Piotra Grzegorowskiego, miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

Krakowski Stonerror promuje swój drugi longplay studyjny, pt. "Widow in Black". Premiera wydawnictwa miała miejsce 22 maja 2019 roku. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został na taśmie magnetycznej. Sesja odbyła się w dniach od 9 do 17 lutego 2019 roku w "Studiu im. Adama Mickiewicza" w Sopocie. Za realizację odpowiada Maciej Cieślak, będący również współautorem dwóch kompozycji.

Karnety na "Soulstone Gathering Warm Up" nabyć można w cenie 100 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »