zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 października 2020

Slipknot wypuścił teledysk do "Birth of the Cruel"

8.08.2019 09:54  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Slipknot udostępnił teledysk do "Birth of the Cruel", trzeciego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "We Are Not Your Kind". Wydawnictwo ukaże się 9 sierpnia 2019 roku za sprawą Roadrunner Records.

Na "We Are Not Your Kind" znajdzie się czternaście kompozycji, które Amerykanie zarejestrowali w Los Angeles. Do produkcji ponownie zaangażowany został Greg Fidelman. Praca nad szóstym longplayem studyjnym Slipknot zajęła muzykom dwa lata.

Lista utworów:

1. Insert Coin
2. Unsainted
3. Birth of the Cruel
4. Death Because of Death
5. Nero Forte
6. Critical Darling
7. Liar's Funeral
8. Red Flag
9. What's Next
10. Spiders
11. Orphan
12. My Pain
13. Not Long for This World
14. Solway Firth

W marcu 2019 roku Chris Fehn został usunięty ze Slipknot po ponad dwudziestu latach współpracy. Bezpośrednią przyczyną rozstania był pozew o nienależyty podział zysków, jaki muzyk złożył przeciwko pozostałym członkom zespołu.

Przypominamy, że w 2020 roku Slipknot wyruszy w europejską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również Polskę. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 4 lipca w Łodzi.

Tagi: Slipknot
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Slipknot wypuścił teledysk do "Birth of the Cruel"
starysłuchacz (gość, IP: 79.186.5.*), 2019-08-14 12:09:05 | odpowiedz | zgłoś
Jestem po dwukrotnym przesłuchaniu całej nowej płyty Slipknot i mam mieszane odczucia. Kilka utworów brzmi jakby pochodziły z Iowa a kilka jest dosłownie...progresywnych. Przy pierwszym odsłuchu upewniałem się czy to na pewno są oni bo to trochę przypominało Stone Sour. Ale mam ochotę odtworzyć ją ponownie więc chyba jednak jest... bardzo dobra. Acha i jeszcze jedno, słychać wyraźnie innego perkusistę, Jay Weinberg godnie zastąpił Joeya Jordisona.