zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 15 sierpnia 2020

Wideo z tekstem do "Hallowed Sound" Exhorder

28.08.2019 12:11  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Exhorder udostępnił wideo z tekstem do "Hallowed Sound", drugiego singla z nadchodzącego wydawnictwa, pt. "Mourn the Southern Skies". Będzie to pierwszy album studyjny Amerykanów od dwudziestu siedmiu lat. Płyta ukaże się 20 września 2019 roku za sprawą Nuclear Blast Records.

"Mourn the Southern Skies" to trzeci longplay studyjny w dorobku Exhorder. Składający się z dziesięciu utworów materiał zarejestrowany został w "OCD Recording and Production" pod okiem Duane'a Simoneaux. Za miksy i mastering odpowiada Jens Bogren.

Lista utworów:

1. My Time
2. Asunder
3. Hallowed Sounds
4. Beware the Wolf
5. Yesterday's Bones
6. All She Wrote
7. Rumination
8. The Arms of Man
9. Ripping Flesh
10. Mourn the Southern Skies

Exhorder powstał w 1985 roku. Od początku trzon grupy stanowią wokalista Kyle Thomas i gitarzysta Vinnie LaBella. Są oni uznawani za perkursorów thrash metalu zorientowanego na groove, brzmienia spopularyzowanego później przez takie kapele jak Pantera, Machine Head i Lamb of God. W pierwszym etapie swojej działalności Exhorder wydał dwa longplaye studyjne ("Slaughter in the Vatican" i "The Law"), zanim rozpadł się w 1994 roku.

Exhorder reaktywował się dwukrotnie, po raz ostatni w 2017 roku. W skład zespołu wchodzą, oprócz Kyle'a Thomasa i Vinniego LaBelli, Jason Viebrooks na basie, Sasha Horn na perkusji i Marzi Montazeri na gitarze.

Tagi: Exhorder
Komentarze
Dodaj komentarz »