zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 12 sierpnia 2020

Klip do "Can You Hear Me" i zwiastun podcastu Korna

7.09.2019 08:53  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Korna na YouTube

Grupa Korn opublikowała zwiastun swojego sześcioodcinkowego podcastu opowiadającego historię tajemniczej komuny, będący równocześnie wideoklipem do utworu "Can You Hear Me". Kompozycja pochodzi z trzynastego studyjnego albumu zespołu, "The Nothing", który ukaże się 13 września 2019 roku nakładem Roadrunner Records. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Warner Music.

Korn, jeden z pierwszych zespołów, które zyskały sławę na fali popularności nu metalu, powstał w 1993 roku na gruzach grupy L.A.P.D. Od tamtej pory jego członkami niezmiennie pozostają wokalista Jonathan Davis, gitarzysta James "Munky" Shaffer i basista Reginald "Fieldy" Arvizu. Drugi gitarzysta, Brian "Head" Welch, opuścił grupę na lata 2005 - 2013. Perkusista David Silveria w 2006 roku ogłosił, że robi sobie przerwę od zespołu, ale po niespełna trzech latach został na stałe zastąpiony przez Raya Luziera.

"The Nothing" będzie pierwszym albumem Korna od czasu wydanego w październiku 2016 roku "The Serenity of Suffering". Produkcją obu krążków zajął się Nick Raskulinecz. Za miksy "The Nothing" odpowiada Josh Wilbur, a za mastering - Ted Jensen.

Lista utworów:

1. The End Begins
2. Cold
3. You'll Never Find Me
4. The Darkness is Revealing
5. Idiosyncrasy
6. The Seduction Of Indulgence
7. Finally Free
8. Can You Hear Me
9. The Ringmaster
10. Gravity Of Discomfort
11. H@rd3r
12. This Loss
13. Surrender To Failure

Przed "Can You Hear Me" Korn udostępnił do przesłuchania utwory "You'll Never Find Me" i "Cold".

Swój podcast zespół zapowiada następująco: "W duchu zapewniania naszym fanom jak najobszerniejszych i jak najbardziej wciągających doświadczeń, stworzyliśmy fikcyjny, narracyjny podcast zatytułowany 'The Nothing'. Razem z Adamem Masonem i Simonem Boyesem opowiadamy historię małego miasteczka w Kansas, którego bolączki zostały rozwiązane przez charyzmatycznego lidera komuny i oddanych mu ludzi. Ale oczywiście nic nigdy nie jest takie, jakie się wydaje. Historia będzie się rozwijać w sześcioodcinkowej serii, z muzyką Jonathana Davisa".

Podcast ma zostać opublikowany w październiku.

Tagi: Korn
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Klip do "Can You Hear Me" i zwiastun podcastu Korna
starysłuchacz (gość, IP: 79.186.199.*), 2019-09-16 21:54:56 | odpowiedz | zgłoś
Cała historia ich małżeństwa opierała się na miłości ale i niestety na narkotykach. Davis sobie z nimi poradził ale już Deven niestety nie a ten ją odseparował od dzieci. Ta po wyjściu z odwyku i ogłoszeniu wyroku przyjęła taką dawkę, że słonia by powaliło. A teraz Jonathan i jego Korn opowiadają nam takie dziwne komunały.
re: Klip do "Can You Hear Me" i zwiastun podcastu Korna
Alleran (wyślij pw), 2019-09-14 16:11:54 | odpowiedz | zgłoś
Davis pozbawił żonę praw rodzicielskich do dzieci i sądownie zakazał się jej zbliżać do ich domu, a nawet psa... a gdy ta popełniła samobójstwo rozpacza po jej śmierci... Kiepsko to wygląda... i trudno zrozumieć. Czyżby dla kasy jednak wszystko...?