zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 25 lutego 2020

Koncertowy teledysk do "Hecate" Abbath

28.09.2019 13:37  autor: Verghityax, źródło: Season of Mist

Abbath zaprezentował koncertowy teledysk do "Hecate", trzeciego singla z ostatniego albumu studyjnego, zatytułowanego "Outstrider". Jego premiera na nośniku fizycznym odbyła się 5 lipca 2019 roku za sprawą Season of Mist.

W klipie wykorzystano ujęcia z występu zespołu na norweskim festiwalu "Beyond the Gates". Koncert miał miejsce 24 sierpnia 2019 roku.

"Outstrider" jest wydawnictwem konceptualnym, inspirowanym publikacjami szwajcarskiego psychologa Carla Gustava Junga. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "Dub Studios" w norweskim Kristiansand. Produkcją zajął się Endre Kirkesola. Oprócz ośmiu autorskich utworów, Abbath przygotował cover "Pace Till Death" Bathory.

W czerwcu 2018 roku basista King Ov Hell odszedł z solowego zespołu Abbatha. Przyczyną rozstania miał być brak zgody co do zawartości tekstowej nadchodzącego albumu. King Ov Hell nie wziął udziału w sesji nagraniowej do "Outstrider".

Lista utworów:

1. Calm In Ire (Of Hurricane)
2. Bridge of Spasms
3. The Artifex
4. Harvest Pyre
5. Land of Khem
6. Outstrider
7. Scythewinder
8. Hecate
9. Pace Till Death

Przypominamy, że Abbath zapowiedział europejską trasę koncertową, w której towarzyszyć mu będą formacje 1349 i Vltimas. Jedyny występ w Polsce odbędzie się 9 lutego 2020 roku w klubie "Progresja Music Zone" w Warszawie.

9.02.2020 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 100 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Abbath, 1349, Vltimas
Komentarze
Dodaj komentarz »