zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 19 stycznia 2021

Offence wyda split z reaktywowanym Hell-Born

29.09.2019 18:27  autor: Verghityax, źródło: profil Offence na Facebooku

Deathmetalowa grupa Offence zapowiedziała premierę splitu "Hellbound Hearts" z reaktywowanym Hell-Born. Wydawnictwo - w formacie CD i 7-calowej płyty winylowej - trafi do sprzedaży 7 października 2019 roku za sprawą Putrid Cult.

Na potrzeby "Hellbound Hearts" każdy z zespołów przygotował po dwa utwory. Offence odbył swoją sesję nagraniową w "Studiu Młyn" w Paczynie koło Gliwic. Materiał zarejestrowany został w ciągu dwóch miesięcy: od kwietnia do czerwca 2019 roku.

Dyskografię Offence zamyka "Adoration of Black Kingdom", drugi longplay studyjny w dorobku formacji. Płyta ujrzała światło dzienne 10 listopada 2016 roku pod banderą Mad Lion Records. Na następcy "R.A.W." z 2014 roku znalazło się dziewięć autorskich kompozycji.

Hell-Born zreformował się w kwietniu 2019 roku. Do Baala Ravenlocka, Lesa i Jeffa dołączył perkusista Diabolizer, udzielający się na co dzień w Moloch Letalis, Throneum i Mordhell. 14 września 2019 roku na "Metal Doctrine Festival II" w Dąbrowie Górniczej zespół zagrał swój pierwszy koncert od trzynastu lat.

Komentarze
Dodaj komentarz »