zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 16 maja 2022

Ruszył dobór zespołów na drugą edycję "Siekiera Festiwalu"

30.09.2019 09:23  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Siekiera Festiwalu na Facebooku

Organizatorzy wrocławskiego "Siekiera Festiwalu" ogłosili selekcję zespołów na drugą edycję imprezy. Wstępny termin wydarzenia to 10-12 lipca 2020 roku. Wykonawcy mogą już przysyłać zgłoszenia.

Pierwszy "Siekiera Festiwal" odbył się od 12 do 14 września 2019 roku. Na Polach Osobowickich we Wrocławiu zaprezentowały się wtedy dwadzieścia dwa zespoły, w tym - jako headlinerzy - Frontside, Virgin Snatch, Materia, Space of Variations, Detach i Kreon. Dodatkowo na poprzedzających wydarzenie koncertach towarzyszących wystąpiły jeszcze dwie grupy. W programie dominowali polscy wykonawcy metalowi.

Wśród zmian, które organizatorzy planują na drugą edycję wydarzenia, jest wprowadzenie biletów grupowych oraz przesunięcie terminu imprezy o jeden dzień tygodnia - tak, aby zaczynała się w piątek i kończyła w niedzielę.

Szczegóły dotyczące zawartości i drogi składania zgłoszeń można znaleźć na profilu festiwalu na Facebooku. Do końca listopada 2019 roku organizatorzy zamierzają zdecydować, czy druga edycja imprezy nie zostanie przeniesiona na 2021 rok, i odpowiedzieć chętnym wykonawcom.

Komentarze
Dodaj komentarz »