zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 15 lipca 2020

Zmiana w składzie "Soulstone Gathering Warm Up"

11.10.2019 15:09  autor: Verghityax, źródło: Soulstone Gathering

Zespół MuN zmuszony był odwołać swój nadchodzący występ w ramach "Soulstone Gathering Warm Up" z powodu wypadku, jakiemu uległ jeden z muzyków. Zamiast tego na festiwalu zagra Loathfinder. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12 i 13 października 2019 roku w klubie "Zet Pe Te" w Krakowie.

Loathfinder, Chorzów 30.11.2018, fot. Verghityax
Loathfinder, Chorzów 30.11.2018, fot. Verghityax

Loathfinder zapowiedział premierę splitu z Amerykanami z Druj. Wydawnictwo, zatytułowane "Aspects of Oblation", ujrzy światło dzienne za sprawą Godz Ov War Productions.

Na potrzeby splitu Loathfinder - z nowym perkusistą na pokładzie - zarejestrował trzy autorskie kompozycje. Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Wywodzący się z Alaski Druj, funkcjonujący obecnie jako duet, nagrał dwa utwory. Powstały one w "Ossilegium Studio". Za miksy i mastering odpowiada Nick Morgan. Okładkę "Aspects of Oblation" przygotowała Aleksandra Goldmishn.

Pierwszego dnia "Soulstone Gathering Warm Up" zagrają zespoły Church of Misery, Stonerror, Minetaur i Weedcraft. Dnia drugiego zaprezentują się Ufomammut, Saver i Loathfinder.

Bilety jednodniowe na "Soulstone Gathering Warm Up" nabyć można w cenie 75 zł, karnety kosztują 135 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »