zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 29 września 2020

Razor i Truchło Strzygi na "Metalmanii 2020"

11.10.2019 18:13  autor: Verghityax, źródło: Metal Mind Productions

Do składu przyszłorocznej "Metalmanii" dołączyły formacje Razor i Truchło Strzygi. Wcześniej swój udział potwierdziły Mayhem, At The Gates i Candlemass. "Metalmania" powróci w nowej formule, tym razem jako festiwal typu open air. Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia 2020 roku na letniej scenie klubu "Progresja Music Zone" w Warszawie.

Speedmetalowy Razor pracuje obecnie nad materiałem na swój dziewiąty longplay studyjny, którego premiera planowana jest na rok 2020. Będzie to pierwsze dokonanie grupy z Riderem Johnsonem na perkusji - dołączył on do Razor w 2014 roku, zastępując wówczas Roba Millsa. Poprzedni album Kanadyjczyków, pt. "Decibels", pochodzi z 1997 roku. W ciągu dwóch ostatnich dekad zespół sporadycznie występował, a także wydał koncertowy "Live! Osaka Saikou".

Razor powstał w 1983 roku w Guelph i uważany jest - obok Sacrifice, Voivod i Annihilator - za jedną z pionierskich załóg kanadyjskiej sceny thrashmetalowej. Kapeli od samego początku przewodzi gitarzysta Dave Carlo. Ze składu sprzed reaktywacji towarzyszą mu basista Mike Campagnolo i wokalista Bob Reid.

Dyskografię Truchła Strzygi zamyka EP-ka, pt. "Nad którymi nie czuwa żaden stróż". Premiera wydawnictwa odbyła się 15 lutego 2019 roku pod egidą Godz ov War Productions. Na zawartość EP-ki składają się trzy autorskie kompozycje, które powstały we współpracy z "Golgotha Studio". Za miksy i mastering odpowiada Tomasz W.

Truchło Strzygi to młoda grupa z Raszyna, tworząca mieszankę thrash i black metalu w języku polskim. 1 czerwca 2018 roku światło dzienne ujrzał pierwszy longplay studyjny kwartetu, zatytułowany "Pora umierać". Materiał wypuściła wytwórnia Godz Ov War Productions.

29.08.2020 - Scena letnia "Progresja Music Zone"
Start: 13:00
Bilety: 180 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »