zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 11 maja 2021

House of Death zapowiada album i minitrasę

14.10.2019 11:37  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil House of Death na Facebooku

Nowy projekt muzyków Anti Tank Nun, nazwany House of Death, zapowiedział wydanie debiutanckiego albumu oraz minitrasę koncertową. Długograj pt. "Midnight Special" grupa zamierza wydać własnym sumptem, a jego dystrybucją zajmie się Metal Mind Productions. Od 8 do 10 listopada 2019 roku zespół wystąpi kolejno w Poznaniu, Kędzierzynie-Koźlu i Zabrzu.

House Of Death powstał z inicjatywy gitarzysty Adama Bielczuka, który do współpracy pozyskał swoich kolegów z Anti Tank Nun: Titusa, który tym razem postanowił ograniczyć swoje obowiązki do gry na basie, oraz perkusistę Bogumiła Krakowskiego. Posadę wokalisty muzycy zaproponowali Juanowi Carlosowi Cano, którego Titus poznał jako uczestnika "The Voice of Poland" - zwycięzcę edycji programu z 2014 roku. W lipcu 2019 roku zespół wszedł do studia w celu nagrania materiału na swój pierwszy album. Wkrótce potem, we wrześniu, grupa zadebiutowała na scenie, na festiwalu "Summer Dying Loud".

W listopadzie, oprócz Kędzierzyna-Koźla, House of Death grać będzie jako support. Bilety na koncert w Zabrzu zostały wyprzedane.

8.11 - Poznań, "U Bazyla" (+ Hunter)
Bilety: 40 zł, 45 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

9.11 - Kędzierzyn-Koźle, "Kameleon Jazz Club" (+ Rollin Jester)
Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

10.11 - Zabrze, "Wiatrak" (+ Nocny Kochanek, Ereles)

Komentarze
Dodaj komentarz »