zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 15 czerwca 2021

"Alone Among Wolves" Arkony do odsłuchu

7.11.2019 12:15  autor: Verghityax, źródło: profil Arkony na Facebooku

Blackmetalowa Arkona udostępniła "Alone Among Wolves", pierwszy singiel z nadchodzącego albumu studyjnego, zatytułowanego "Age of Capricorn". Premiera płyty planowana jest na 13 grudnia 2019 roku za sprawą Debemur Morti Productions.

Na "Age of Capricorn" znajdzie się sześć kompozycji, które powstały w "Impressive Art Studio".

Lista utworów:

1. Stellar Inferno
2. Alone Among Wolves
3. Age of Capricorn
4. Deathskull Mystherium
5. Towards the Dark
6. Grand Manifest of Death

Dyskografię Arkony zamyka "Lunaris". Jest to szósty longplay studyjny w dorobku grupy. Następca "Chaos.Ice.Fire" zarejestrowany został w "Church of Chaos Studio" i "Metal Sound Studio", za miksy i mastering odpowiada poznańskie "Left Hand Sounds". Premiera odbyła się 4 listopada 2016 roku pod banderą Debemur Morti Productions.

W 2015 roku Khorzon zaangażował do współpracy gitarzystę Nechrista, rok później skład zespołu uzupełnili Zaala na bębnach i Drac na basie. "Lunaris" to pierwsze studyjne dokonanie Arkony nagrane z nowymi muzykami - bez Draca, który nie brał udziału w sesji nagraniowej.

Arkona działa od 1993 roku. Od początku przewodzi jej wokalista i multiinstrumentalista Khorzon. Debiutancka demówka, pt. "An Eternal Curse of the Pagan Godz", ujrzała światło dzienne w 1994 roku na kasecie magnetofonowej.

Komentarze
Dodaj komentarz »