zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 września 2021

As Night Falls zagra na "Dark Female Festival"

19.11.2019 18:37  autor: Verghityax, źródło: profil As Night Falls na Facebooku

Zespół As Night Falls zagra na dwóch edycjach "Dark Female Festival". Odbędą się one 22 listopada 2019 roku w Sosnowcu i 23 listopada w Pyskowicach. Swój udział w wydarzeniach potwierdziły również formacje Arshenic, Kestrella i Danse Macabre.

As Night Falls nadal promuje materiał ze swojego pierwszego longplaya studyjnego, pt. "Embrace the Journey". Płyta ukazała się 25 września 2016 roku, jest to pierwsze dokonanie formacji zarejestrowane z basistą Pawłem Sirugą. Zastąpił on na tym stanowisku Łukasza Hatłasa w 2015 roku. Na płycie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji. Wcześniej śląska kapela wypuściła dwie EP-ki: "My Secret Place" i "From Grace to Oblivion".

Arshenic to trójmiejska formacja, założona w 2007 roku przez wokalistkę Ofilię. Cztery lata później zespół zaprezentował się w programie "Must Be The Music", wykonując metalową wersję hitu "Paparazzi" Lady Gagi. W styczniu 2019 roku muzycy zakończyli pracę nad swoim drugim longplayem studyjnym, zatytułowanym "Final Collision".

Kestrella to autorski projekt Wiolety Kowalczyk: wokalistki i kompozytorki. W 2017 roku artystka zadebiutowała albumem "d-moll-k". Obecnie trwa praca nad materiałem na kolejne wydawnictwo.

Danse Macabre reaktywował się w 2014 roku po siedemnastu latach przerwy - od początku formacji przewodzi gitarzysta Darek Kłosowicz. Po kilku zmianach w składzie zespół zarejestrował materiał na swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany po prostu "Danse Macabre". Już po sesji nagraniowej z kapelą rozstała się wokalistka Dominika Dudek, jej miejsce zajęła Aleksandra Kuczmańska.

22.11 - Sosnowiec, "Jazz Club Komin"
Start: 19:30
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu)

23.11 - Pyskowice, "Miejski Ośrodek Kultury i Sportu"
Start: 17:30
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »