zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 11 maja 2021

Sunnata i Merkabah na "Soulstone Gathering Afterburner"

24.11.2019 09:36  autor: Verghityax, źródło: Soulstone Gathering

W klubie "Alchemia" w Krakowie odbędzie się 14 grudnia 2019 roku "Soulstone Gathering Afterburner" - ostatnia część festiwalego tryptyku "Soulstone Gathering". Swój udział w wydarzeniu potwierdziły zespoły Sunnata, Merkabah, Gnoza i Moonstone.

Stołeczna Sunnata zaprezentuje materiał ze swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Outlands". Płyta miała swoją premierę 23 marca 2018 roku. Sesja nagraniowa rozpoczęła się 4 stycznia 2018 roku w "Monochrom Studio", do produkcji zaangażowany został Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Merkabah nadal ogrywa swój trzeci longplay studyjny, pt. "Million Miles". Płyta trafiła do sprzedaży 10 listopada 2017 roku nakładem Instant Classic w formacie CD i analogowym. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali osiem kompozycji, które zarejestrowane zostały w "Raven Studio".

Gnoza to projekt z muzyką rytualną założony przez perkusistę Sunnaty. Sam zespół mówi o sobie następująco: "Gnoza to forma religijnej świadomości zakładającej poznanie i wiedzę jako jedyną drogę do zbawienia, przebudzenia ze snu. Muzyczna, rytualna droga do opuszczania platońskiej jaskini, okraszona mantrowymi, perkusyjnymi rytmami i elektronicznym hałasem".

Moonstone to krakowskie trio, grające mieszankę stoner i doom metalu. Debiutancki album grupy, zatytułowany po prostu "Moonstone", ujrzał światło dzienne 28 grudnia 2019 roku pod egidą Galactic SmokeHouse.

14.12 - Kraków, "Alchemia"
Bilety: 69 zł (przedsprzedaż) i 79 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »