zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 14 kwietnia 2021

Melechesh na "Sumerian Sonic Magic Tour 2020"

2.12.2019 12:46  autor: Verghityax, źródło: Massive Music

Melechesh wyruszy w trasę "Sumerian Sonic Magic Tour 2020" w towarzystwie zespołów W.E.B. i Selvans. Przedsięwzięcie rozpocznie się 10 stycznia w niemieckim Erfurcie i zakończy 26 stycznia koncertem w Polsce. Odbędzie się on w "Rude Boy Club" w Bielsku-Białej.

Blackmetalowcy z Melechesh nadal promują swój ostatni album studyjny, pt. "Enki". Materiał zarejestrowany został w Grecji pod okiem Giorgosa Bokosa. Miksami i masteringiem zajął się Jonas Kjellgren ze szwedzkiego "Black Lounge Studios". Na płycie gościnnie wystąpili Max Cavalera, Sakis Tolis z Rotting Christ i Rob Caggiano. Płyta trafiła do sprzedaży 27 lutego 2015 roku.

Melechesh powstał w 1995 roku w Jerozolimie jako solowy projekt wokalisty i multiinstrumentalisty Ashmediego. Wkrótce skład uzupełnili gitarzysta Moloch i perkusista Lord Curse. W roku 1996 trio wydało swój pierwszy album studyjny, pt. "As Jerusalem Burns... Al'Intisar". Z powodów osobistych, a także z uwagi na narastające problemy z religijnymi ortodoksami, większość zespołu przeniosła się do Holandii.

W.E.B. to grecka formacja, grająca gotycki metal. Obecnie kwartet promuje swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Tartarus". Ukazał się on 10 listopada 2017 roku za sprawą Apathia Records.

Selvans pochodzi z włoskiej Abruzji. Jest to solowy projekt wokalisty i multiinstrumentalisty Selvansa, założony w 2014 roku. 2 listopada 2018 roku światło dzienne ujrzał drugi longplay studyjny, pt. "Faunalia". Na potrzeby koncertów zespół uzupełnia czterech dodatkowych muzyków.

Komentarze
Dodaj komentarz »