zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 października 2020

Motionless in White i August Burns Red zagrają w Warszawie

8.12.2019 09:16  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Formacje Motionless in White, August Burns Red, Bury Tomorrow i Crystal Lake wyruszą w europejską trasę koncertową, która dotrze również do Polski. Jedyny występ w naszym kraju odbędzie się 17 czerwca 2020 roku w klubie "Stodoła" w Warszawie.

Motionless in White promować będzie swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Disguise". Premiera płyty miała miejsce 7 czerwca 2019 roku pod egidą Roadrunner Records. Jest to pierwsze dokonanie zespołu z Justinem Morrowem na basie - zastąpił on Devina Solę w 2018 roku, początkowo wspierając kapelę w charakterze muzyka koncertowego. Na wydawnictwie znalazło się jedenaście kompozycji, których produkcją zajęli się Drew Fulk oraz Chris Cerulli.

Metalcore'owy August Burns Red nadal ogrywa swój ósmy longplay studyjny, pt. "Phantom Anthem". Płyta trafiła do sprzedaży 6 października 2017 roku za sprawą Fearless Records. Produkcją zajęli się Carson Slovak i Grant McFarland, z którymi zespół pracował już wcześniej przy "Rescue & Restore" i "Found in Far Away Places".

Bury Tomorrow odwiedzi Polskę ze swoim piątym longplayem studyjnym, zatytułowanym "Black Flame". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 13 lipca 2018 roku pod egidą Music for Nations. Za produkcję odpowiada Dan Weller.

Crystal Lake to metalcore'owa formacja z Tokio. Jej trzon od 2002 roku stanowią gitarzyści Yudai Miyamoto i Shinya Hori. Japończycy mają na swoim koncie pięć longplayów studyjnych. Ostatni z nich, pt. "Helix", pochodzi z 2018 roku.

17.06.2020 - Warszawa, "Stodoła"
Bilety: 99 zł (płyta) i 110 zł (balkon)

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?