zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 17 maja 2021

Belzebong, Sunnata i Only Sons we Wrocławiu

10.12.2019 12:25  autor: Verghityax, źródło: Blackened Art

Formacje Belzebong, Sunnata, Only Sons i MuN zapowiedziały koncert we Wrocławiu. Odbędzie sie on 15 lutego 2020 roku w klubie "Liverpool".

Belzebong, Chorzów 1.09.2018, fot. Verghityax
Belzebong, Chorzów 1.09.2018, fot. Verghityax

Belzebong wydał 31 października 2018 roku swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Light the Dankness". W Europie album ukazał się własnym sumptem zespołu, w USA i Kanadzie materiał dostępny jest dzięki Emetic Records, wydawcą na Amerykę Południową został Abraxas.

Na "Light the Dankness" znalazły się cztery autorskie kompozycje, które muzycy zarejestrowali w stołecznym "Nebula Studio". Za miksy i mastering odpowiada Chris Fielding ze "Skyhammer Studio". W utworze "The Bong of Eternal Stench" gościnnie wystąpił Wyro z grupy Weedpecker, grając solo na gitarze.

Stołeczna Sunnata zaprezentuje materiał ze swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Outlands". Płyta miała swoją premierę 23 marca 2018 roku. Sesja nagraniowa rozpoczęła się 4 stycznia 2018 roku w "Monochrom Studio", do produkcji zaangażowany został Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Okładkę przygotował Maciej Kamuda.

Only Sons ogrywa "Lions and Unicorns", swój pierwszy longplay studyjny. Składający się z dziewięciu kompozycji materiał zarejestrowany został w "GalTone Studio" oraz "Monochrom Studio" pod okiem Haldora Grunberga i Piotra Galińskiego. Za miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg, szatę graficzną przygotował Waldemar Borowski. Już po ukończeniu sesji z zespołem rozstał się gitarzysta Adrian Pi. Jego miejsce zajął Łukasz Kursa z grupy Moanaa.

Wrocławski MuN nadal promuje swój drugi album studyjny, zatytułowany "Opia". Premiera wydawnictwa odbyła się 18 marca 2018 roku. W celu zarejestrowania materiału zespół powrócił w lutym 2018 roku do "Jupiter Ranch Studio". Muzycy nagrali pięć autorskich utworów pod okiem Piotra Grzegorowskiego, miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

15.02.2020 - Wrocław, "Liverpool"
Start: 20:00
Bilety: 40 zł (limitowana pula do 31 grudnia), 50 zł (od 1 stycznia do 14 lutego) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »