zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 4 czerwca 2020

Azarath ogłosił pierwszy koncert na rok 2020

11.12.2019 15:42  autor: Verghityax, źródło: Black Silesia Productions

Azarath ogłosił swój pierwszy koncert na rok 2020 - odbędzie się on 4 stycznia w klubie "Drizzly Grizzly" w Gdańsku. Na scenie zaprezentują się również Nekkrofukk, Dagorath oraz Impure Declaration.

Azarath, Kraków 25.10.2019, fot. Verghityax
Azarath, Kraków 25.10.2019, fot. Verghityax

Azarath nadal ogrywa "In Extremis", swój szósty longplay studyjny. Na następcy "Blasphemers' Maledictions" znalazło się dziesięć kompozycji, które zmiksował i zmasterował Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Premiera płyty odbyła się 7 kwietnia 2017 roku. Z "In Extremis" formacja wróciła pod skrzydła Agonia Records, z którą po raz ostatni współpracowała przy "Praise the Beast".

W 2017 roku z zespołem rozstał się gitarzysta i wokalista Necrosodom. Od tego czasu zastępuje go Skullripper z Embrional.

Nekkrofukk to projekt wokalisty i multiinstrumentalisty Lorda K. Jego twórczość stanowi połączenie black i doom metalu. W trakcie sześciu lat działalności pod jego szyldem ukazały się cztery EP-ki, trzy longplaye studyjne i jeden koncertowy. Ostatnie dokonanie, pt. "Antikkrist Venomous Uteroplacental Injekktor of Goat Semen & Mephistophallus Thermonukklear Messiah Violation", pochodzi z 2019 roku.

Dagorath to blackmetalowy kwartet z Bydgoszczy. Formacja ma na swoim koncie dwie EP-ki, longplay studyjny oraz split "Under the White Flame" z Mordhell, Occultum i Czortem. Split zamyka dotychczasową dyskografię grupy.

Impure Declaration pochodzi z Poznania i gra mieszankę doom i death metalu. W ciągu dwóch lat działalności formacja wydała dwie EP-ki. Ostatnia z nich, pt. "Mind Upheaval, Unclear Signs", ukazała się 22 listopada 2019 roku za sprawą Old Temple.

4.01.2020 - Gdańsk, "Drizzly Grizzly"
Start: 19:00
Bilety: 60 zł (przedsprzedaż) i 70 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »