zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 29 września 2020

Annihilator wypuścił teledysk do "Armed to the Teeth"

18.12.2019 09:22  autor: Verghityax, źródło: profil Annihilator na Facebooku

Annihilator wypuścił teledysk do "Armed to the Teeth", trzeciego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Ballistic, Sadistic". Płyta trafi do sprzedaży 24 stycznia 2020 roku pod banderą Silver Lining Music.

We wrześniu 2018 roku Jeff Waters odwołał planowaną na jesień europejską trasę koncertową Annihilator. Muzyk przeniósł się do Durham w Wielkiej Brytanii, gdzie zbudował nowe "Watersound Studios". Tam odbyła się sesja nagraniowa do "Ballistic, Sadistic". Masteringiem zajął się Maor Appelbaum.

Lista utworów:

1. Armed to the Teeth
2. The Attitude
3. Psycho Ward
4. I Am Warfare
5. Out with the Garbage
6. Dressed Up for Evil
7. Riot
8. One Wrong Move
9. Lip Service
10. The End of the Lie

Dyskografię Annihilator zamyka album "For the Demented". Ukazał się on 3 listopada 2017 roku za pośrednictwem Neverland Music. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji, które Jeff Waters napisał wspólnie z basistą Richem Hinksem. Podobnie jak na poprzednim albumie, "Suicide Society", obowiązki wokalisty pełni Jeff Waters.

Jeff Waters powrócił na stanowisko wokalisty Annihilator po odejściu Dave'a Paddena w grudniu 2014 roku. Wcześniej gitarzysta był frontmanem swojego zespołu w latach 1994 - 1997. W tym okresie światło dzienne ujrzały trzy longplaye studyjne: "King of the Kill", "Refresh the Demon" i "Remains".

Tagi: Annihilator
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Annihilator wypuścił teledysk do "Armed to the Teeth"
Pumpciuś (gość, IP: 80.55.193.*), 2019-12-19 14:23:09 | odpowiedz | zgłoś
Nie wiem po co ten Waters to dalej ciągnie. Pierwsze 2 albumy czyli Alice in Hell i Never Neverland to legendy thrashu ale potem to chyba tylko nagrywanie płyt tylko po to aby grać koncerty i stare kawałki bo nowych to chyba nikt nie słucha choć może są jacyś masochiści. Bo jeżeli ciągle ywdaje te nijakie płyty to jednak ktoś je musi kupować bo inaczej byłyby tylko finansowe straty.