zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 22 września 2020

Teledysk do "Psycho Ward" Annihilator

1.12.2019 18:49  autor: Verghityax, źródło: profil Annihilator na Facebooku

Annihilator wypuścił teledysk do "Psycho Ward", drugiego singla z nadchodzącego albumu studyjnego, pt. "Ballistic, Sadistic". Płyta trafi do sprzedaży 24 stycznia 2020 roku pod banderą Silver Lining Music.

We wrześniu 2018 roku Jeff Waters odwołał planowaną na jesień europejską trasę koncertową Annihilator. Muzyk przeniósł się do Durham w Wielkiej Brytanii, gdzie powstało nowe "Watersound Studios".

Gitarzysta poinformował również, że Randy Rampage miał wziąć udział w tournee w charakterze gościa specjalnego. Planom tym kres położyła śmierć wokalisty.

Dyskografię Annihilator zamyka album "For the Demented". Ukazał się on 3 listopada 2017 roku za pośrednictwem Neverland Music. Na płycie znalazło się dziesięć kompozycji, które Jeff Waters napisał wspólnie z basistą Richem Hinksem. Podobnie jak na poprzednim albumie, "Suicide Society", obowiązki wokalisty pełni Jeff Waters.

Jeff Waters powrócił na stanowisko wokalisty Annihilator po odejściu Dave'a Paddena w grudniu 2014 roku. Wcześniej gitarzysta był frontmanem swojego zespołu w latach 1994 - 1997. W tym okresie światło dzienne ujrzały trzy longplaye studyjne: "King of the Kill", "Refresh the Demon" i "Remains".

Tagi: Annihilator
Komentarze
Dodaj komentarz »