zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 11 lipca 2020

Slipknot zaprezentował wideo do "Nero Forte"

20.12.2019 09:11  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Slipknot udostępnił teledysk do utworu "Nero Forte" z ostatniego albumu studyjnego, pt. "We Are Not Your Kind". Wydawnictwo ukazało się 9 sierpnia 2019 roku za sprawą Roadrunner Records.

Obraz wyreżyserował Shawn "Clown" Crahan, perkusjonista grupy.

Na "We Are Not Your Kind" znalazło się czternaście kompozycji, które Amerykanie zarejestrowali w Los Angeles. Do produkcji ponownie zaangażowany został Greg Fidelman. Praca nad szóstym longplayem studyjnym Slipknot zajęła muzykom dwa lata.

W marcu 2019 roku Chris Fehn został usunięty ze Slipknot po ponad dwudziestu latach współpracy. Bezpośrednią przyczyną rozstania był pozew o nienależyty podział zysków, który muzyk złożył przeciwko pozostałym członkom zespołu.

Przypominamy, że Slipknot zagra 6 lutego 2020 roku w hali "Atlas Arena" w Łodzi. W charakterze gościa specjalnego w tournee udział weźmie Behemoth.

Behemoth promuje obecnie "I Loved You at Your Darkest", swój ostatni longplay studyjny. Materiał zarejestrowany został w kilku różnych studiach na terenie Polski i USA, w tym w "Monochrom Studio". Sesja nagraniowa odbyła się pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio", Daniela Bergstranda, Filipa Hałuchy, Ignacego Gruszeckiego i Dariusza Budkiewicza. Miksami zajął się Matt Hyde. Za mastering odpowiada Tom Baker. Na płycie gościnnie zagrała siedemnastoosobowa polska orkiestra pod dyrekcją Jana Stokłosy, a także Siegmar z Vesanii na samplach, Michał Łapaj z Riverside na organach Hammonda oraz Jan Galbas na wokalu. Premiera płyty miała miejsce 5 października 2018 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Slipknot zaprezentował wideo do "Nero Forte"
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2019-12-21 09:07:15 | odpowiedz | zgłoś
Chyba pierwszy raz się tak zastanawiam, o co chodziło w ich teledysku. Byli już o krok od parodii w stylu "In Bloom" Nirvany.