zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 14 kwietnia 2021

"Klasz Ov The Sejtans" przeniesiony na kwiecień

9.01.2020 09:12  autor: Verghityax, źródło: profil Leash Eye na Facebooku

Piętnasta edycja "Klasz Ov The Sejtans" - cyklicznego wydarzenia, którego gospodarzem jest zespół Leash Eye - przeniesiona została z 11 stycznia 2020 roku na 18 kwietnia. Przyczyną są problemy zdrowotne wokalisty grupy.

W oświadczeniu Leash Eye czytamy: "Cytując klasyka: 'shit happens'. Bardzo tego nie lubimy robić i do tej pory zdarzyło nam się to raz, ale w aktualnej sytuacji musimy niestety przełożyć termin tegorocznego 'Klasz Ov The Sejtans'. Nie wydając się w szczegóły, nasz wokalista, Quej, ma przejściowe problemy ze zdrowiem i musi jakiś czas spędzić w domu.

Za zmiany przepraszamy również zespoły Chainsaw, The Kroach i Aberkane.

Udało nam się ustalić z klubem 'Remont' nowy termin 'Klasza' na 18 kwietnia. Niestety, wtedy nie może wystąpić z nami The Kroach, za który zastępstwo ogłosimy niedługo.

Zakupione bilety zachowują ważność w nowym terminie - będzie można je też zwrócić w miejscu zakupu".

Leash Eye nadal promuje "Blues, Brawls & Beverages", swój czwarty longplay studyjny. Premiera na nośniku fizycznym odbyła się 26 stycznia 2019 roku. Materiał zarejestrowany został w warszawskim "Nebula Studio" pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio". Zajął się on również miksami i masteringiem. Okładkę przygotował Bartek Janiszewski z LFANT Design.

W sierpniu 2016 roku zespół ogłosił, że nowym frontmanem został Łukasz Podgórski z thrashmetalowego War-Saw. Poprzedni wokalista, Sebastian Pańczyk, odszedł z Leash Eye w sierpniu 2014 roku, kierując się względami rodzinnymi. W roku 2017, po dwunastu latach współpracy, z kapelą rozstał się perkusista Łukasz Konarski. Na jego miejsce zaangażowany został Marcin Bidziński z Goat Force One.

Komentarze
Dodaj komentarz »