zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 15 czerwca 2021

Big Brave na "Into the Abyss Fest"

11.01.2020 15:11  autor: Verghityax, źródło: profil Big Brave na Facebooku

Kanadyjska formacja Big Brave, grająca eksperymentalną mieszankę doom i drone metalu, dołączyła do składu "Into the Abyss Fest". Wcześniej swój udział potwierdziły Venom, Dead Congregation, Rebaelliun, Dopelord, Gruzja, Deszcz, H.EXE i Fuoco Fatuo. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15 i 16 maja 2020 roku w klubie "Zaklęte Rewiry" we Wrocławiu.

Big Brave powstał w Montrealu. W jego skład wchodzą wokalistka Robin Wattie, gitarzysta Mathieu Ball i perkusista Louis-Alexandre Beauregard. Szukając wydawcy swojego drugiego albumu studyjnego, pt. "Au De La", trio przesłało materiał bezpośrednio do Grega Andersona, szefa wytwórni Southern Lord. Temu płyta tak się spodobała, że postanowił nawiązać z zespołem współpracę.

Czwarty longplay studyjny grupy, pt. "A Gaze Among Them", ujrzał światło dzienne 10 maja 2019 roku. Składający się z pięciu kompozycji materiał trio zarejestrowało w "Machines with Magnets" pod okiem Setha Manchestera, który gościnnie nagrał partie syntezatorów. Masteringiem zajął się Harris Newman. W sesji dodatkowo udział wziął Thierry Amar z Godspeed You! Black Emperor.

15-16.05 - Wrocław, "Zaklęte Rewiry"
Bilety: 149 zł (bilet jednodniowy) i 249 zł (karnet)

Komentarze
Dodaj komentarz »