zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 17 stycznia 2021

Utwór "Where Are You Eden?" Magnum do odsłuchu

16.01.2020 11:05  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Steamhammer na YouTube

Udostępniono od odsłuchania utwór "Where Are You Eden?" angielskiej grupy Magnum. Kompozycja pochodzi z albumu "The Serpent Rings", który ukaże się 17 stycznia 2020 roku nakładem Steamhammer. Za dystrybucję długograja w Polsce odpowiada Mystic Production.

Rockowy Magnum założyli w 1972 roku w Birmingham gitarzysta Tony Clarkin i wokalista Bob Catley, którzy do dziś pozostają trzonem składu zespołu. W latach 1995 - 2001 grupa miała przerwę w działalności, w trakcie której obaj muzycy współtworzyli formację Hard Rain.

Ostatnimi długograjami zespołu są "Lost on the Road to Eternity" ze stycznia 2018 roku i wydana rok później koncertówka "Live at the Symphony Hall".

"The Serpent Rings" będzie dwudziestym pierwszym albumem studyjnym Magnum. Tradycyjnie autorem całego materiału jest Tony Clarkin. Jemu i Bobowi Catleyowi w studiu towarzyszyli basista Dennis Ward, klawiszowiec Rick Benton i perkusista Lee Morris. Okładkę stworzył wielokrotnie już współpracujący z zespołem Rodney Matthews.

Lista utworów:

1. Where Are You Eden?
2. You Can't Run Faster than Bullets
3. Madman or Messiah
4. The Archway of Tears
5. Not Forgiven
6. The Serpent Rings
7. House of Kings
8. The Great Unknown
9. Man
10. The Last One on Earth
11. Crimson on the White Sand

Do otworu "Not Forgiven" zaprezentowano w listopadzie 2019 roku wideoklip z tekstem.

Wiosną 2020 roku Magnum koncertować będzie w kontynentalnej Europie. Najbliżej Polski wystąpi 26 kwietnia w Berlinie i 1 maja w Pradze.

Tagi: Magnum
Komentarze
Dodaj komentarz »