zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 lutego 2020

Teledysk "Price We Pay" supergrupy Revolution Saints

25.01.2020 09:07  autor: Krasnal Adamu, źródło: kanał Frontiers Music Srl na YouTube

Zaprezentowano teledysk do "Price We Pay" hardrockowej supergrupy Revolution Saints. Podobnie, jak w przypadku "When the Heartache Has Gone", wystąpiła w nim modelka i aktorka Paula Mendez, a za scenariusz i reżyserię odpowiada Eric Boadella. Kompozycja pochodzi z trzeciego albumu formacji, zatytułowanego "Rise", wydanego 24 stycznia 2020 roku nakładem Frontiers Music Srl. Dystrybucją długograja w Polsce zajmuje się Mystic Production.

Za powstaniem w 2014 roku Revolution Saints stoi Serafino Perugino, założyciel wytwórni Frontiers Records. Zgodnie z jego wizją, funkcję głównego wokalisty objął perkusista Deen Castronovo znany między innymi z Journey i zespołu Ozzy'ego Osbourne'a, obecnie udzielający się też w supergrupie The Dead Daisies. Również resztę składu stanowią muzycy związani z włoską wytwórnią. Jack Blades z Night Ranger, mający też w dorobku nagrania z grupą Damn Yankees i w duecie Shaw-Blades, pełni obowiązki basisty i wokalisty wspierającego. Gitarzystą Revolution Saints został Doug Aldrich znany między innymi z zespołów Whitesnake, Dio, Bad Moon Rising i Burning Rain, a obecnie grający również w The Dead Daisies. Chociaż Alessandro Del Vecchio z Hardline nie jest oficjalnym członkiem supergrupy, od początku współpracuje z nią jako klawiszowiec, kompozytor, tekściarz i producent. Podczas koncertów formacja korzysta z usług perkusisty Steve'a Toomeya.

Wcześniejsze albumy grupy to "Revolution Saints" z lutego 2015 roku i "Light in the Dark" z października 2017 roku.

Nagrań na potrzeby "Rise" dokonano w Mediolanie oraz w prywatnych studiach Douga Aldricha i Jacka Bladesa w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Produkcją zajął się ponownie Alessandro Del Vecchio. Ci trzej muzycy są głównymi autorami materiału, a mniejszy wkład w jego pisanie mieli Daniel Rossall vel Lion Ravarez z projektu Passion, wcześniej udzielający się w Night by Night, oraz Tommy Shaw z grupy Styx, znany też z Damn Yankees i duetu Shaw-Blades. W utworze "Talk to Me" gościnnie zaśpiewała Luna Akire.

Lista utworów:

1. When the Heartache Has Gone
2. Price to Pay
3. Rise
4. Coming Home
5. Closer
6. Higher
7. Talk to Me
8. It's Not the End (It's Just the Beginning)
9. Million Miles
10. Win or Lose
11. Eyes of a Child

Komentarze
Dodaj komentarz »