zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 11 lipca 2020

Harmonogram łódzkiego koncertu Slipknot

4.02.2020 20:02  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Organizator łódzkiego koncertu zespołów Slipknot i Behemoth udostępnił harmonogram wydarzenia. Odbędzie się ono 6 lutego 2020 roku w hali "Atlas Arena" w Łodzi.

Slipknot, Kraków 25.06.2019, fot. Verghityax
Slipknot, Kraków 25.06.2019, fot. Verghityax

18:00: Wejście
19:30: Behemoth
21:00: Slipknot

Slipknot nadal promuje "We Are Not Your Kind", swój szósty longplay studyjny. Na płycie znalazło się czternaście kompozycji, które Amerykanie zarejestrowali w "EastWest Studios" w Los Angeles. Do produkcji ponownie zaangażowany został Greg Fidelman. Praca nad materiałem zajęła muzykom dwa lata.

W marcu 2019 roku Chris Fehn został usunięty ze Slipknot po ponad dwudziestu latach współpracy. Bezpośrednią przyczyną rozstania był pozew o nienależyty podział zysków, który muzyk złożył przeciwko pozostałym członkom zespołu.

W sierpniu 2019 roku muzycy Slipknot zapowiedzieli premierę eksperymentalnego albumu, pt. "Look Outside Your Window". Materiał pochodzi jeszcze z sesji nagraniowej do albumu "All Hope Is Gone" z 2008 roku. Corey Taylor określił te utwory jako utrzymane w stylu Radiohead.

Behemoth promuje "I Loved You at Your Darkest", swój ostatni longplay studyjny. Materiał zarejestrowany został w kilku różnych studiach na terenie Polski i USA, w tym w "Monochrom Studio". Sesja nagraniowa odbyła się pod okiem Haldora Grunberga z "Satanic Audio", Daniela Bergstranda, Filipa Hałuchy, Ignacego Gruszeckiego i Dariusza Budkiewicza. Miksami zajął się Matt Hyde. Za mastering odpowiada Tom Baker. Na płycie gościnnie zagrała siedemnastoosobowa polska orkiestra pod dyrekcją Jana Stokłosy, a także Siegmar z Vesanii na samplach, Michał Łapaj z Riverside na organach Hammonda oraz Jan Galbas na wokalu. Premiera płyty miała miejsce 5 października 2018 roku.

Komentarze
Dodaj komentarz »