zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 28 września 2020

Mord'A'Stigmata, Medico Peste i Loathfinder w trasie

10.02.2020 09:14  autor: Verghityax, źródło: Left Hand Sounds

Formacje Mord'A'Stigmata, Medico Peste i Loathfinder ogłosiły trasę pod szyldem "Heralds of Nothingness". W jej ramach zagrają cztery koncerty: 19 marca we Wrocławiu, 20 marca w Poznaniu, 21 marca w Gdańsku i 22 marca w Warszawie.

Mord'A'Stigmata ogrywa obecnie "Dreams of Quiet Places", swój piąty longplay studyjny. Premiera płyty odbyła się 4 kwietnia 2019 roku nakładem Pagan Records. Materiał zarejestrowany został w styczniu 2019 roku w stołecznym "Nebula Studio". Okładkę przygotował Łukasz Gwiżdż.

W maju 2017 roku z zespołem rozstał się perkusista DQ po dziesięciu latach współpracy. Jego miejsce zajął Ygg.

Mord'A'Stigmata powstała w 2004 roku w Bochni, liderem formacji jest gitarzysta Static. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka demówka, pt. "Borderline Personality Disorder".

Medico Peste ogrywać będzie swój nadchodzący album studyjny, pt. "The Black Bile". Płyta ujrzy światło dzienne 20 marca 2020 roku za sprawą Season of Mist. "The Black Bile" stanowić będzie drugi longplay studyjny w dorobku formacji. Składający się z siedmiu kompozycji materiał zarejestrowany został w studiu "No Solace", tam również dokonano miksów i masteringu.

Medico Peste powstał w 2010 roku w Krakowie. W skład zespołu weszli The Fall i E.V.T., obaj wspierający na żywo Mgłę, a także Nefar z Ashes, Priest z Massemord i Silencer, były wokalista Mord'A'Stigmata. Debiutancka demówka kwintetu, pt. "Graviora Manent", ukazała się rok później. W 2012 roku do sprzedaży trafiło kolejne wydawnictwo - longplay studyjny "Tremendum et Fascinatio".

Dyskografię Loathfinder zamyka split z Amerykanami z Druj. Wydawnictwo, zatytułowane "Aspects of Oblation", ukazało się 1 listopada 2019 roku za sprawą Godz Ov War Productions.

Na potrzeby splitu Loathfinder - z nowym perkusistą na pokładzie - zarejestrował trzy autorskie kompozycje. Miksami i masteringiem zajął się Haldor Grunberg z "Satanic Audio". Wywodzący się z Alaski Druj, funkcjonujący obecnie jako duet, nagrał dwa utwory. Powstały one w "Ossilegium Studio". Za miksy i mastering odpowiada Nick Morgan. Okładkę "Aspects of Oblation" przygotowała Aleksandra Goldmishn.

19.03 - Wrocław, "Firlej"
Start: 19:30
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

20.03 - Poznań, "U Bazyla"
Start: 19:30
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

21.03 - Gdańsk, "Drizzly Grizzly"
Start: 19:30
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

22.03 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Start: 19:30
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »