zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 14 sierpnia 2022

Ashborn pokazał teledysk do "We Are Going To Die"

14.02.2020 14:27  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Ashborn na Facebooku

Metalowy zespół Polaków w Wielkiej Brytanii - Ashborn pokazał przygotowany przez Light Focus Videography teledysk do utworu "We Are Going To Die". Kompozycja pochodzi z debiutanckiego albumu grupy - wydanego 28 września 2019 roku "Awakening".

Ashborn został sformowany w połowie 2017 roku przez polskich muzyków zamieszkałych w angielskich miastach Northampton i Birmingham - wokalistę Marcina Durmana, gitarzystę Mietka, basistę Petera Khanda i perkusistę Irka Brodę - wcześniej udzielających się między innymi w kapelach Dierevers, Grin i Harmfool. Jesienią grupę opuścił bębniarz. Po zajęciu jego stanowiska przez Marcina "Ozzy'ego" Komorniczaka, na początku grudnia zespół odbył swoją pierwszą sesję nagraniową. Pod okiem Neila Hudsona w studiu "Initiate Audio and Media" zarejestrował utwory "Every Word" i "When Darkness Comes".

Na scenie grupa zadebiutowała 17 marca 2018 roku. W połowie września 2019 roku odbyła swoje pierwsze koncerty poza Wielką Brytanią - w Gdańsku i na wrocławskim "Siekiera Festiwalu".

W maju 2019 roku Ashborn ponownie skorzystał z usług producenta Neila Hudsona i w ciągu dwóch tygodni w "Initiate Audio and Media" zarejestrował z jego pomocą materiał na debiutancki album.

Lista utworów:

1. Mute
2. Monster
3. Crushed Ant
4. If the Walls Could Speak
5. Light That Creates Darkness
6. Awakening from Death
7. This Is Slowly Killing Us
8. We Are Going To Die
9. Every Word
10. When Darkness Comes

Ashborn będzie supportował Illusion i The Sixpounder podczas ich koncertów w Anglii - 27 marca 2020 roku w Londynie i dzień później w Manchesterze.

Komentarze
Dodaj komentarz »