zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 23 czerwca 2021

Percival Schuttenbach zamyka skład "Siekiera Festu 2020"

1.03.2020 13:33  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Siekiera Festiwalu na Facebooku

Znane są już wszystkie zespoły, które zagrają na drugiej edycji "Siekiera Festu". Ostatnim ogłoszonym jest folkmetalowy Percival Schuttenbach. Pozostałe siedemnaście to Trauma, Bloodthirst, Hate, Innersphere, Doomas, Corruption, Infernal War, FAM, Besatt, Twoyastara of Death, Hate Them All, Nuclear Vomit, Proch, Necrosys, Kalt Vindur, The Burning Hands i Mindfak. Festiwal odbędzie się od 14 do 16 sierpnia 2020 roku na Polach Osobowickich we Wrocławiu.

Folkmetalowy zespół Percival Schuttenbach zaczerpnął swoją nazwę z prozy Andrzeja Sapkowskiego. Powstał w 1999 roku w Lubinie, po czym szybko wydał swoje debiutanckie demo. Pierwszy album formacji, "Reakcja pogańska", ukazał się dopiero dziesięć lat później.

Trzon grupy stanowią gitarzysta Mikołaj Rybacki i wiolonczelistka Katarzyna Bromirska. Oboje obsługują też inne instrumenty. Ponadto udzielają się w projektach pobocznych, takich jak folkowy Percival.

Na scenie festiwalu w ciągu trzech dni zaprezentować się ma osiemnaście zespołów. W sprzedaży są obecnie karnety kolekcjonerskie z I puli. Bilety jednodniowe dostępne będą od II puli.

14-16.08 - Wrocław, Pola Osobowickie
Karnety 3-dniowe: 70 zł (I pula), 90 zł (II pula), 100 zł (III pula) i 120 zł (w dniach festiwalu)
Bilety 1-dniowe: 40 zł (II pula), 50 zł (III pula) i 60 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »