zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 14 kwietnia 2021

Szczegóły lubelskiego koncertu Blaze of Perdition

20.03.2020 09:15  autor: Verghityax, źródło: profil Blaze of Perdition na Facebooku

W klubie "Graffiti" w Lublinie odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku koncertowa premiera albumu "The Harrowing of Hearts" Blaze of Perdition. Występ otworzą formacje In Twilight's Embrace, Dom Zły i Existhor.

Okładkę do "The Harrowing of Hearts" wykonała Izabela Grabda. Z myślą o wydawnictwie zespół przygotował sześć autorskich kompozycji oraz cover "Moonchild" Fields of the Nephilim. Premiera płyty miała miejsce 14 lutego 2020 roku za sprawą Metal Blade Records.

Pod koniec października 2019 roku zespół poinformował, że Destroyer - wokalista i gitarzysta Untervoid oraz dawny muzyk Kriegsmaschine - stanie za mikrofonem w Blaze of Perdition na potrzeby planowanych koncertów.

In Twilight's Embrace promuje swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Lawa". Na potrzeby albumu zespół przygotował sześć kompozycji zainspirowanych dramatem "Dziady" Adama Mickiewicza oraz jego ekranizacją w reżyserii Tadeusza Konwickiego. Film powstał w 1989 roku i nosi tytuł "Lawa".

"Lawa" to pierwsze dokonanie In Twilight's Embrace z Jackiem Stróżyńskim na basie. Na co dzień muzyk udziela się w grupie Tarpan. Materiał zmiksował Marcin Rybicki, za mastering odpowiada Michał Kupicz.

Dom Zły wydał 11 czerwca 2019 roku swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Rytuał". Sesja nagraniowa odbyła się w listopadzie i grudniu 2018 roku w "Mustache Ministry Studio" pod okiem Marcina Klimczaka, który odpowiada również za miksy i mastering. Część repertuaru została potem nagrana na nowo z powodu rozstania z wokalistą Krzysztofem Dziakiem. Zastąpiła go Ania Truszkowska.

Existhor to lubelska formacja, grająca mieszankę death i thrash metalu. Obecnie kwartet ogrywa swój trzeci longplay studyjny, pt. "Dicatore Morte". Ukazał się on 16 listopada 2019 roku.

25.04 - Lublin, "Graffiti"
Start: 18:30
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »