zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 września 2021

Narrenwind wypuścił EP-kę z dwoma utworami

1.04.2020 14:24  autor: Verghityax, źródło: profil Narrenwind na Facebooku

Zespół Narrenwind udostępnił całą zawartość EP-ki "The Joker, the Thief and the D.R.A.G.O.N.". Wydawnictwo stanowi zapowiedź nadchodzącego longplaya studyjnego, pt. "I, Shaman".

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Istnieje wiele podróży i wiele szlaków. Długich i krótkich. Łatwych i trudnych. Ukrytych i łatwo dostępnych. Narrenwind od samego powstania zawsze podążał ekscytującym szlakiem odkryć, wiedziony niczym innym jak intuicją i szczerością. I ta podróż trwa, tym razem udokumentowana ośmioma utworami, w których zaklęto tułaczego ducha prog-rocka lat siedemdziesiątych. Prezentujemy dwa z tych utworów, wydanych jako maksisingiel 'The Joker, the Thief and the D.R.A.G.O.N.'. Oto jak zaczyna się ta podróż - przemierzając multiwersum, mające początek u korzeni Drzewa Światów. Nowe otwarcie oddalające nas od zimnych kamieni Strażnicy".

Na zawartość "I, Shaman" złoży się osiem kompozycji, które zmasterował Brad Boatright z "Audiosiege". Na okładce EP-ki "The Joker, the Thief and the D.R.A.G.O.N." znalazł się fragment obrazu "Noc Walpurgi" hiszpańskiego malarza Mariana Barbasana.

Narrenwind powołał do życia multiinstrumentalista Evil, znany z zespołu Sauron. Do współpracy zaprosił on Klimorha z Non Opus Dei. Debiutancki album, pt. "Mojej Bolesnej Śnię Dobrą Śmierć", ukazał się w 2018 roku.

Tagi: Narrenwind
Komentarze
Dodaj komentarz »