zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 6 maja 2021

"3-Majówka" we Wrocławiu odwołana

30.03.2020 20:02  autor: Verghityax, źródło: 3-majowka.pl

Organizatorzy "3-Majówki" we Wrocławiu poinformowali o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia. Koncerty Epiki, Korpiklaani, The Sisters of Mercy, Peter Hook & The Light i Apocalyptiki przeniesione zostały na koniec lata i jesień 2020 roku.

Epica, Warszawa 23.01.2015, fot. Wojtek Dobrogojski
Epica, Warszawa 23.01.2015, fot. Wojtek Dobrogojski

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany w dniach od 1 do 3 maja 2020 we Wrocławiu festiwal '3-Majówka' nie odbędzie się z powodu zagrożenia epidemiologicznego. Część koncertów festiwalowych gwiazd udało się przesunąć na późniejsze terminy.

Przypominamy również, że Gitarowy Rekord Guinnessa, będący częścią festiwalu '3-Majówka', został przeniesiony do Internetu i po raz pierwszy odbędzie się w całości w wersji online. 1 maja zapraszamy wszystkich do śledzenia transmisji internetowej na stronie www.heyjoe.pl, a gitarzystów do wspólnego stworzenia Największej Gitarowej Orkiestry Świata. Wyjdźcie na balkony, do ogrodów, otwórzcie okna - pokażemy całemu światu, że jesteśmy razem i gramy dalej!

Zakupione bilety oraz karnety na '3-Majówkę 2020' można zwracać w miejscu ich zakupu. W celu dokonania zwrotu należy skontaktować się z dystrybutorem w sposób wskazany na stronie, poprzez którą były nabywane bilety. Zgodnie z regulaminem sprzedaży, bilety można zwracać nawet po terminie planowanej imprezy - o zwrot pieniędzy możecie więc Państwo wystąpić w dogodnym dla siebie momencie".

Epica i Korpiklaani zagrają 30 sierpnia 2020 roku, The Sisters of Mercy i Peter Hook & The Light wystąpią 24 października, a Apocalyptica 5 listopada. Wszystkie koncerty odbędą się w "Hali Stulecia" we Wrocławiu.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: "3-Majówka" we Wrocławiu odwołana
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2020-03-30 20:42:07 | odpowiedz | zgłoś
Zakładam, że ta internetowa orkiestra nie ma być nigdzie słyszalna cała razem na żywo. W ogóle trudno jest mi sobie wyobrazić, jak by to miało być sensownie zorganizowane, żeby mogło być liczone do rekordu.