zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 4 lipca 2020

Zapis występu Municipal Waste na "Hellfest 2019"

16.04.2020 12:19  autor: Verghityax, źródło: profil "Hellfestu" na Facebooku

Organizator francuskiego "Hellfestu" udostępnił pełny zapis występu Municipal Waste, jaki miał miejsce podczas zeszłorocznej edycji festiwalu. Koncert odbył się 23 czerwca na głównej scenie.

Lista utworów:

1. Mind Eraser
2. The Thrashin' of the Christ
3. Poison the Preacher
4. Beer Pressure
5. Thrashing's My Business... And Business Is Good
6. Sadistic Magician
7. Headbanger Face Rip
8. Slime & Punishment
9. Wave of Death
10. Unleash the Bastards
11. Born to Party

Municipal Waste promuje obecnie EP-kę "The Last Rager". Ukazała się ona 11 października 2019 roku pod egidą Nuclear Blast. Na płycie znalazły się cztery utwory, które zespół zarejestrował w "Torment Studios". W rolę producenta ponownie wcielił się basista formacji - Phil "Landphil" Hall. Za miksy odpowiada Rob Caldwell, masteringiem zajął się Joel Grind.

Zespół powstał w 2001 roku w Richmond. Od początku trzon grupy tworzą wokalista Tony Foresta i gitarzysta Ryan Waste. Debiutancka EP-ka, zatytułowana po prostu "Municipal Waste", ukazała się jeszcze w 2001 roku. Po wydaniu kilku splitów i jednego longplaya studyjnego, muzycy otrzymali propozycję kontraktu od Earache Records. Pod szyldem wytwórni Digby'ego Pearsona Amerykanie zrealizowali trzy albumy studyjne, by następnie dołączyć do stajni Nuclear Blast.

Komentarze
Dodaj komentarz »