zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 28 czerwca 2022

Koncert God Is An Astronaut przeniesiony na październik

19.04.2020 16:12  autor: Verghityax, źródło: WiniaryBookings

Planowany na 8 maja 2020 roku poznański koncert God Is An Astronaut przeniesiony został na późniejszy termin - wydarzenie odbędzie się 26 października 2020 roku. Zakupione bilety zachowują ważność. Ponadto zespół potwierdził drugi występ w Polsce - 27 września w Warszawie.

Podczas nadchodzącej trasy God Is An Astronaut świętować będzie jubileusz piętnastej rocznicy wydania swojego drugiego longplaya studyjnego, pt. "All Is Violent, All Is Bright".

"All Is Violent, All Is Bright" ukazał się 4 lutego 2005 roku za sprawą Revive Records. Na zawartość albumu składa się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Quill Lane Studio", przy czym utwór "Remembrance Day" jest w rzeczywistości nową wersją "Remembrance" z debiutanckiego "The End of the Beginning". Produkcją, miksami i masteringiem zespół zajął się osobiście.

God Is An Astronaut rozpoczął działalność w 2002 roku w Irlandii z inicjatywy braci Nielsa i Torstena Kinsellów. Jeszcze w tym samym roku ukazał się debiutancki album formacji, zatytułowany "The End of the Beginning". Od tego czasu dyskografia zespołu poszerzyła się o osiem kolejnych longplayów studyjnych oraz EP-kę.

27.09 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 75 zł (biletomat.pl), 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

26.10 - Poznań, "Tama"
Start: 20:00
Bilety: 75 zł (biletomat.pl), 80 zł (przedsprzedaż) i 90 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »

Zobacz także

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Jak oceniasz obecność wielu scen na festiwalach?