zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 14 kwietnia 2021

Zapis występu Clutch na "Hellfest 2019"

22.04.2020 17:04  autor: Verghityax, źródło: profil "Hellfestu" na Facebooku

Organizator francuskiego "Hellfestu" udostępnił pełny zapis występu Clutch, jaki miał miejsce podczas zeszłorocznej edycji festiwalu. Koncert odbył się 23 czerwca na głównej scenie.

Lista utworów:

1. Ghoul Wrangler
2. H.B. Is in Control
3. The Mob Goes Wild
4. Vision Quest
5. Gimme the Keys
6. Noble Savage
7. The Face
8. Evil (cover Cactus)
9. A Quick Death in Texas
10. Electric Worry
11. X-Ray Visions
12. Firebirds!

Clutch, Katowice 5.08.2016, fot. Verghityax
Clutch, Katowice 5.08.2016, fot. Verghityax

Zespół zajmuje się obecnie serią "Weathermaker Vault Series". Pod jej szyldem światło dzienne ujrzą zarówno covery, jak i niektóre utwory Clutch nagrane na nowo. Materiał został zarejestrowany po zakończeniu trasy po USA. Za miksy odpowiada Vance Powell.

Dyskografię Clutch zamyka "Book of Bad Decisions", dwunasty longplay studyjny w dorobku grupy. Premiera płyty miała miejsce 7 września 2018 roku. Na "Book of Bad Decisions" znalazło się piętnaście kompozycji, które zespół nagrał w "Sputnik Sound" w Nashville. Produkcją zajął się Vance Powell.

Formacja powstała w 1991 roku z inicjatywy czwórki przyjaciół, którzy poznali się w szkole średniej. Od początku istnienia grupy Clutch tworzą Neil Fallon, Tim Sult, Dan Maines i Jean-Paul Gaster.

Przypominamy, że Clutch zagra na "Pol'and'Rock Festival" w Kostrzynie nad Odrą. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia 2020 roku. Swój udział potwierdzili również Static-X, Dropkick Murphys, Death Angel, King Gizzard & The Lizard Wizard, The Exploited, Wednesday 13, While She Sleeps, Organek, Pidżama Porno, Fiddler's Green, Rise of the Northstar, Tagada Jones, The Rumjacks, Raz Dwa Trzy, Saint City Orchestra i Dirty Shirt.

Komentarze
Dodaj komentarz »