zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 4 czerwca 2023

"Red Smoke Festival 2020" odwołany

23.04.2020 19:46  autor: Verghityax, źródło: profil "Red Smoke Festival" na Facebooku

Tegoroczna edycja "Red Smoke Festival" w Pleszewie została odwołana z uwagi na postępującą pandemię wirusa SARS-CoV-2. Wydarzenie miało się odbyć w dniach od 10 do 12 lipca.

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Nie ma słów, które opisałyby nasz smutek. Niestety jesteśmy zmuszeni odwołać 'Red Smoke Festival 2020'.

Długo czekaliśmy, kombinując, jak do tego nie dopuścić, ale nie mieliśmy wyboru. Dla jasności, nie jesteśmy imprezą masową, ale niezależnie od tego nie wiemy, jak będzie wyglądać sytuacja dotycząca zgromadzeń, koncertów itp. w lipcu. Przede wszystkim nie możemy Was narażać na niebezpieczeństwo. Poza tym większość zespołów z naszego lineupu zrezygnowała z uwagi na bezpieczeństwo oraz zamknięcie granic. Rozmawialiśmy z przedstawicielami władz miasta Pleszewa, którzy także z ciężkim sercem odradzili nam organizacji festiwalu w tym roku.

Robimy co możemy, żeby jak najwięcej zespołów z tegorocznego lineupu wystąpiło na edycji w roku 2021. Mamy nadzieję spotkać się z Wami jeszcze w tym roku w trochę innych okolicznościach przyrody.

Bądźcie zdrowi!".

Na "Red Smoke Festival 2020" zagrać mieli The Atomic Bitchwax, Mothership, Sasquatch, Old Man Lizard, Gaupa, Colour Haze, Kaleidobolt i Saver.

Komentarze
Dodaj komentarz »