zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 29 lutego 2024

Kerry King na "Mystic Festival 2024"

10.02.2024 09:08  autor: Verghityax, źródło: profil "Mystic Festival" na Facebooku

Do składu "Mystic Festival 2024" dołączył Kerry King. Wcześniej swój udział potwierdzili Megadeth, Machine Head, Bruce Dickinson, Bring Me the Horizon, Biohazard, Body Count, Kreator, Sodom, Asphyx, Satyricon, Accept, Life of Agony, Fear Factory, Terrorizer, Suffocation, Chelsea Wolfe, Crowbar, Furia, Vio-lence, Insomnium, Orange Goblin, Blasphemy, Graveyard, Leprous, Textures, Zeal & Ardor, Kadavar, High On Fire, Wayfarer, Vltimas, Dool, Mysticum, Enter Shikari, Thy Art Is Murder, Skalmold, Dvne, Endseeker, Gutalax, Bewitched, Mork, Five the Hierophant, Twin Temple, Lamp of Murmuur, Lik, Evil Invaders, Lord of the Lost, Villagers of Ioannina City, Gaupa, Humanity's Last Breath, Dodsrit, Manbryne, Owls Woods Graves, Wij, Totenmesse, Misguided, Schizma, Ampacity, Embrional, Sznur, Hellfuck, .Wavs, Zamilska, Wyatt E., Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs, High Vis, 1000mods, Witching, Blackgold, Ithaca, Wargasm, Scowl, Party Cannon, Massive Wagons, Sanguisugabogg, Crystal Lake, Cage Fight, Hanabie, Ditz, ten56., Nakkeknaekker, Ghostkid, Until I Wake, Bob Vylan, The Shits, My Diligence, Slope, The Broken Horizon, The Last Decade, Trepaneringsritualen i Mur. Festiwal odbędzie się w dniach od 5 do 8 czerwca na terenie "Stoczni Gdańskiej".

Kerry King zapowiedział premierę swojego pierwszego albumu solowego, zatytułowanego "From Hell I Rise". Ukaże się on 17 maja 2024 roku, pod egidą Reigning Phoenix Music. Na "From Hell I Rise" znajdzie się trzynaście kompozycji. Dwie z nich - "From Hell I Rise" i "Rage" - powstały pierwotnie z myślą o albumie "Repentless" Slayer, jednak ostatecznie nie trafiły na wydawnictwo. Produkcją zajął się Josh Wilbur.

W skład solowego zespołu Kerry'ego Kinga wchodzą Mark Osegueda z Death Angel na wokalu, Phil Demmel z Vio-lence na gitarze, Paul Bostaph ze Slayer na perkusji i Kyle Sanders z Hellyeah na basie.

Karnety czterodniowe na "Mystic Festival 2024" nabyć można w cenie 799 zł. Karnety VIP, zapewniające między innymi zestaw festiwalowych gadżetów oraz dostęp do strefy VIP, kosztują 1299 zł. Cena biletu jednodniowego to 349 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Kerry King na "Mystic Festival 2024"
arekn (gość, IP: 83.20.62.*), 2024-02-16 10:34:12 | odpowiedz | zgłoś
No no, prawie 100 wykonawców, to chyba rekord w naszej Polsce, o niektórych nawet nie słyszałem. A jeśli chodzi o logo Bring Me the Horizon to mam jeszcze ciekawsze, Blood Incantation, tutaj to już w ogóle nic nie widać ale ich death metal to świetny nowy kierunek w muzyce.
re: Kerry King na "Mystic Festival 2024"
Boomhauer
Boomhauer (wyślij pw), 2024-02-15 11:52:22 | odpowiedz | zgłoś
Do składu dołącza m.in Paradise Lost i ma grać repertuar na życzenie widzów.
re: Kerry King na "Mystic Festival 2024"
Boomhauer
Boomhauer (wyślij pw), 2024-02-15 16:14:14 | odpowiedz | zgłoś
Raczej powinienem napisać "fanów", a nie "widzów".
re: Kerry King na "Mystic Festival 2024"
Boomhauer
Boomhauer (wyślij pw), 2024-02-11 11:36:16 | odpowiedz | zgłoś
Uczciwie trzeba przyznać - zrobiła się z tego Mystic Festivalu światowa impreza. Bawi mnie logo Bring Me The Horizon. Jak u jakiegoś zespołu blackmetalowego, nie da się tego rozczytać.
Ceny drogie, ale jak na taki skład i dzisiejsze gówniane czasy, powiedzmy, że w miarę do przyjęcia. Mówię o karnecie i o jednodniowym, bo ten VIP to oczywiście przesada i atrakcja dla jakichś fanatycznych i bogatych geeków.
Na krakowski koncert Toola ceny zaczynają się od 499 zł, a to już cyrk.