zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 9 lipca 2020

Scott Weinrich nagrał cover "Isolation" Joy Division

30.04.2020 09:13  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Scott "Wino" Weinrich - były wokalista Saint Vitus - zapowiedział premierę swojego trzeciego albumu solowego, zatytułowanego "Forever Gone". Jednocześnie muzyk udostępnił cover "Isolation" Joy Division, który znajdzie się na nadchodzącym wydawnictwie.

Wino komentuje: "Pokochałem tę piosenkę od momentu, gdy usłyszałem ją po raz pierwszy. Pokazał mi ją Joe z Fugazi, on w ogóle wkręcił mnie w Joy Division, ja z kolei zaraziłem go "Raw Power" The Stooges. Nadal uważam, że twórczość Joy Division to jedna z najcięższych rzeczy, jakie kiedykolwiek nagrano. Zawsze ciągnęło mnie do mrocznej, melancholijnej muzyki, a ten numer nauczyłem się grać na akustyku już na wczesnym etapie mojej kariery. Oto moja interpretacja".

Na "Forever Gone" znajdzie się jedenaście kompozycji, które Wino zarejestrował pod okiem Franka Marchanda. Album trafi do sprzedaży 26 czerwca 2020 roku nakładem Ripple Music.

Lista utworów:

1. Forever Gone
2. Taken
3. The Song's at the Bottom of the Bottle
4. No Wrong
5. Dark Ravine
6. Dead Yesterday
7. You're So Fine
8. Crystal Madonna
9. Lavender and Sage
10. Was Is and Shall Be
11. Isolation

Pierwszy solowy album Wino, pt. "Punctuated Equilibrium", ukazał się w 2009 roku. Rok później światło dzienne ujrzał drugi longplay, zatytułowany "Adrift".

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Scott Weinrich nagrał cover "Isolation" Joy Division
Spike (gość, IP: 83.24.106.*), 2020-04-30 16:45:23 | odpowiedz | zgłoś
Dobry cover.