zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 7 marca 2021

Goregang zaprezentował teledysk do singla "Farm the Mother"

7.05.2020 17:16  autor: Krasnal Adamu, źródło: profile Goregang na Facebooku, Bandcampie i YouTube

Amerykański Goregang pokazał przygotowany przez Daniela Wahlstroma teledysk do utworu "Farm the Mother". Premierowy singiel deathmetalowo-crustowego duetu ukazał się 1 maja 2020 roku.

Grupę Goregang utworzyli w pierwszej połowie 2016 roku Jeramie Kling i Taylor Nordberg - dwaj inżynierowie dźwięku ze znajdującego się w Spring Hill w stanie Floryda studia "Smoke & Mirrors Productions", którego pierwszy z nich jest również właścicielem. Obaj są lub byli też członkami zespołów The Absence, Ribspreader, Infernaeon, Massacre i szwedzkiego Wombbath. Ponadto Taylor Nordberg od 2017 roku jest koncertowym basistą Soilwork, a Jeramie Kling od 2018 roku bębni w Venom Inc.

Jako duet zadebiutowali w maju 2017 roku EP-ką zatytułowaną po prostu "Goregang". Dwa lata później, nakładem Transcending Obscurity Records, ukazał się pierwszy album grupy - "Neon Graves". W zespole Jeramie Kling pełni funkcje wokalisty i gitarzysty, a Taylor Nordberg - gitarzysty i perkusisty.

W sierpniu 2019 roku Goregang poinformował, że nagrywa nowy materiał. Utwór "Farm the Mother" zarejestrowany został w "Smoke & Mirrors Productions". Taylor Nordberg odpowiedzialny był za gitary i perkusję, a Jeramie Kling - za tekst, wokal, sample, miksy i mastering.

Tagi: Goregang
Komentarze
Dodaj komentarz »