zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 października 2020

"Metal Hammer Festival" nie dojdzie do skutku

8.05.2020 12:43  autor: Verghityax, źródło: Metal Mind Productions

Dziewiąta edycja "Metal Hammer Festival", która miała się odbyć 4 czerwca 2020 roku w katowickim "Spodku", nie dojdzie do skutku. W ramach wydarzenia wystąpić mieli Deftones, Armia, Gold, Therapy? i 1One.

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Cały czas bacznie obserwujemy sytuację i śledzimy oficjalne komunikaty dotyczące obecnego stanu rzeczy. Z wiadomych względów, na które niestety nie mamy żadnego wpływu, 'Metal Hammer Festival' nie odbędzie się w anonsowym przez nas wcześniej terminie.

Natomiast zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami - dokładamy wszelkich starań i nie szczędzimy wysiłków, by festiwal ten odbył się w przyszłym roku. Pracujemy, aby ustalić nowy i bezpieczny termin imprezy i aby nowa data dopasowana była do planów koncertowych naszego headlinera, zespołu Deftones, który musi ułożyć na nowo całą europejską trasę, w ramach której formacja miała grać na największych europejskich festiwalach i gdzie obecnie również trwają prace nad ustaleniem nowych dat tych imprez.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, by w najszybszym możliwym terminie ogłosić nową datę naszego festiwalu, jednak musimy Was tutaj prosić o cierpliwość. 'Metal Hammer Festival' jest tylko jednym z przystanków na europejskiej trasie grupy i aby ta data mogła zostać ogłoszona, ustalone muszą być pozostałe elementy tej trasy.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość, słowa wsparcia i otuchy, to dla nas bardzo ważne i jeszcze bardziej mobilizuje nas to do działania. Działania, w efekcie którego wszyscy będziemy mogli spotkać się pod sceną w 'Spodku'.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, wszystkie bilety zakupione na ten festiwal zachowają swoją ważność. Osoby, które nie zdecydują się wziąć udziału w 'Metal Hammer Festivalu' w nowym terminie, będą miały możliwość zwrotu biletu. Prosimy Was jeszcze o cierpliwość i apelujemy o dalsze wsparcie, zwłaszcza w tych ciężkich chwilach, bo to dzięki Wam te działania dalej mają sens. Wrócimy do Was najszybciej, jak to będzie możliwe, z dalszymi szczegółami.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich, abyśmy mogli wkrótce wszyscy spotkać się na koncertach".

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: "Metal Hammer Festival" nie dojdzie do skutku
obiwan (gość, IP: 89.64.63.*), 2020-05-08 17:10:30 | odpowiedz | zgłoś
skoro Metalmania jest w wa-wie a Mystic Festival przeniósł sie do gdańska hehe,
to Metal Hammer nie ma żadnej konkurencji i powinien zrobić w czerwcu 21r w Spodku total wypasiony 2 dniowy fest z mocnymi death/thrash kapelami bez tego melodyjnego pseudo metalu
re: "Metal Hammer Festival" nie dojdzie do skutku
Spike (gość, IP: 79.184.104.*), 2020-05-09 00:51:57 | odpowiedz | zgłoś
hmm death/thrash? to chyba ci się imprezy/ festiwale pomyliły...
re: "Metal Hammer Festival" nie dojdzie do skutku
sru (gość, IP: 89.64.63.*), 2020-05-10 00:28:40 | odpowiedz | zgłoś
poczytaj stare Metal Hammery tam był tylko death/thrash - Metal Hammer Festival niech wraca do korzeni a te nu metal gwiazdki na Impact itp
re: "Metal Hammer Festival" nie dojdzie do skutku
Krasnal Adamu
Krasnal Adamu (wyślij pw), 2020-05-10 09:35:29 | odpowiedz | zgłoś
Np. pierwszy numer "Metal Hammera" po polsku: m.in. Bon Jovi i Alice Cooper. Ale na ich festiwalach w latach 90. rzeczywiście dominowały thrash i death metal.
re: "Metal Hammer Festival" nie dojdzie do skutku
Bungo (gość, IP: 84.10.156.*), 2020-05-10 12:29:52 | odpowiedz | zgłoś
Kij z BJ. Jak sobie przypomnę "Roses on White Lace" Alice'a to wciąż uważam, że mało jest heavymetalowych numerów z lat 80-tych i 90-tych które mogą mu sprostać ;-)
...aaaa, a jakbym miał wybrać najlepsze solo z tego okresu to zdecydowanie z tego numeru.
re: "Metal Hammer Festival" nie dojdzie do skutku
Verghityax (wyślij pw), 2020-05-10 18:12:43 | odpowiedz | zgłoś
To, o czym pisano w Metal Hammerze, nie ma akurat żadnego znaczenia. Jak spojrzysz na historię festiwalu jako takiego, nie znajdziesz dwóch podobnych składów. W 1995 zagrali Kreator, At The Gates, Moonspell i Unleashed, w 1997 był Megadeth i Bruce Dickinson, w 2005 Korn i Opeth, w 2007 Tool, w 2010 znowu Korn i Opeth, w 2011 Judas Priest i Morbid Angel, w 2015 Dream Theater, a w 2017 Marilyn Manson i Paradise Lost. Jak widzisz, pełen przekrój.
re: "Metal Hammer Festival" nie dojdzie do skutku
Lukasss
Lukasss (wyślij pw), 2020-05-10 21:15:52 | odpowiedz | zgłoś
To raz. Składy były bardzo różne. Dwa, Deftones było zawsze wrzucane do nurtu "nu", a jest to naprawdę zacna kapela. O ile mnie pamięć nie myli, w całej swojej historii zagrali w Polsce tylko jeden koncert, na którym zresztą miałem przyjemność być. I był to bardzo dobry koncert.
re: "Metal Hammer Festival" nie dojdzie do skutku
Verghityax (wyślij pw), 2020-05-10 22:12:19 | odpowiedz | zgłoś
Małe sprostowanie - tak to jest, jak się pisze w pośpiechu. Pomijając powtórkę z 2010 roku (czyli znów Korn i Opeth), składy zawsze były bardzo różnorodne.

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?