zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lipca 2020

Exhumed udostępnia utwór "Rot Your Brain"

17.05.2020 15:56  autor: Verghityax, źródło: Relapse Records

Amerykanie z Exhumed udostępnili utwór "Rot Your Brain" z nadchodzącego splitu z Gruesome. Wydawnictwo, zatytułowane "Twisted Horror", ukaże się 5 czerwca 2020 roku za sprawą Relapse Records.

Na splicie znajdą się trzy kompozycje Exhumed i dwie Gruesome.

Lista utworów:

1. Exhumed - Rot Your Brain
2. Exhumed - Buried to Die
3. Exhumed - Dead, Deader, Deadest
4. Gruesome - A Mind Decayed
5. Gruesome - Led into the Dark

Ostatnie dokonanie Exhumed to longplay studyjny, pt. "Horror", który trafił do sprzedaży 4 października 2019 roku pod egidą Relapse Records. Na potrzeby wydawnictwa muzycy przygotowali piętnaście kompozycji. Limitowana wersja albumu zawiera trzy dodatkowe numery. Po raz pierwszy w swojej karierze Amerykanie postanowili nie wynajmować studia, zamiast tego budując własne studio domowe, pod nazwą "Darker Corners". Materiał zmiksował Alejandro Corredor, za miksy odpowiada Joel Grind.

Exhumed powstał w 1990 roku w San Jose w Kalifornii. Od początku centralną postacią w grupie pozostaje gitarzysta i wokalista Matt Harvey. W 2015 roku, pięć lat po reaktywacji, na łono zespołu powrócił basista Ross Sewage, który przedtem wystąpił na debiutanckim "Gore Metal" z 1998 roku.

Dyskografię Gruesome zamyka "Twisted Prayers", drugi longplay studyjny w dorobku kapeli. Sesja nagraniowa odbyła się w "New Constellation Studios" pod okiem Jarretta Pritcharda. Okładkę przygotował Ed Repka. Premiera krążka miała miejsce 1 czerwca 2018 roku pod banderą Relapse Records.

Gruesome powstał w 2014 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Matta Harveya oraz perkusisty Gusa Riosa jako hołd złożony twórczości Chucka Schuldinera. Skład uzupełnili Robin Mazen na basie i Daniel Gonzalez na drugiej gitarze.

Tagi: Exhumed, Gruesome
Komentarze
Dodaj komentarz »